sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Klobuky - Vraný B 1:7

Míla Capl měl nabito a pálil ostrými.

Sestava : Löwe - Liška J., Kabourek, Linhart T., Liška P. - Střeska, Hlávka, Plašil M., Hora - Capl, Fojt

Střídání :   60´Hostomský za Fojta, 70´Zázvorka za Střesku

Rozhodčí : pan Najman

Jelikož se správci Klobuk před zápasem rozbila sekačka na trávu, zápas se odehrál na place, který bych přirovnal zahrádce u bytovek, u které se majitel před rokem odstěhoval.

Ani to naše mužstvo nevyvedlo z míry, deklasovali jsme Klobuky sedmi góly a připsali si  tak nejvyšší vítězství v derby. Jedinou kaňkou v zápase byla neúčast Marka Tůmy, který se bez omluvy nedostavil a tak jsme museli hráče lovit v širším kádru. Po dlouhé době vlivem zranění jsme mohli vidět čerstvého oslavence Petra Střesku, který potvrdil, že se fotbal nezapomíná a svojí bojovností zavelel k velkému vítězství.

Jak to tam padalo :

Ve 12.min. využil dlouhý balon za obranu Míla Capl a hlavičkou překvapil gólmana, vedeme 0:1. Branku domácích jsme doslova ostřelovali, jak růže na pouťi, ale skóre se měnilo až ve 35.min., kdy své sólo proměnil Míla Capl a přidává na 0:2. Do poločasu zvyšujeme ještě na 0:3, kdy Martin Plašil našel volného Kubu Fojta a ten podél brankaře s přehledem zakončuje.

Druhou půli zápasu začínáme aktivně. Běžela  47. min., kdy Kuba Fojt obešel obránce, byl do slova sestřelen gólmanem a pokutový kop Lukáš Hlávka s jistotou proměňuje, vedeme 0:4. Soupeř zahrozil sporadicky a prosadil se jednou, kdy Míla Kabourek fauloval Jirku Říčku a pokutový kop sám faulovaný zahrává a snižuje na 1:4. Rychlou odpověď dal všem přihlížejícím Lukáš Hlávka. Jeho střela levačkou skončila po chybě klobuckého brankáře v síti, v 67.min vedeme 1:5. V 70 .min. při chuti hrájící Míla Capl obešel vše co mu stálo v cestě, parádní slalom vyšperkoval ještě kličkou gólmanovi a do prázdné branky zvyšuje na 1:6. Střelecké hody jsme zakončili v 79. min., kdy Lukáš Hostomský křižným centrem našel snajpra Mílu Capla a ten svým čtvrtým zásahem v utkání ukončil trápení domácích na konečných 1:7.

V zápase bylo vidět pouze jedno mužstvo a našemu týmu je třeba pogratulovat nejen k výsledku, ale hlavně, že i celý druhý poločas se snažilo o vylepšení skóre.

Příští utkání přivítáme na našem hřišti SK Zichovec, který momentálně vede tabulku naší skupiny. Zápas se hraje v sobotu 21.5. od 17:00 hod.  a vzhledem k volnu našeho A týmu, zřejmě využijeme služeb některých hráčů.

coach PŠ

Míla Capl byl vyhlášen první hvězdou utkáníMíla Capl byl vyhlášen první hvězdou utkání