sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2015-16 > Klobuky - Vraný B 2:0

Pěkné utkání

sestava : Lowe - Koukolíček, Liška, Beránek, Šafner - Kabourek    Koten, Plašil J., Němec - Klimpl - Kubík

Střídající: Hanzlík (Koukolíček)

Připraven: Studnička, Izera

Ke třetímu utkání vyjelo Vranské Béčko na derby do sousedních Klobuk. Vzhledem k postavení v tabulce a minulému zápasu, mnoho lidí čekalo, že nás Klobuky smáznou vysokým rozdílem. Začátek zápasu tomu i nasvědčoval (2.minuta tyč). Klobuky hýřily aktivitou a snažili se rychle vstřelit branku. My, jako by jsme se jejich síly lekly a rychle se (až někdy zbytečně) zbavovali míče. Nicméně jsme si vytvořili několik slibných akcí, ale chyběla finální nahrávka, nebo lepší zakončení. Tím pádem udeřili domácí a po pěkné akci a několika náhodných odrazech se Klobucký střelec ocitl sám na území penaltového puntíku a neomylně zakončil. (1:0) O chvilku později po faulu se prosadil domácí stoper a střelou ze standartní situace do dolního růžku zvýšil na 2:0. Soupeř tlačil, ale do půlky už další branku nepřidal. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji my a přízemní kombinací jsme začali soupeře mírně přehrávat. Druhý poločas si však oba soupeři mnoho šancí nevytvořili, ale hrál se pohledný a bojovný fotbal. Pro nezaujatého diváky to byl zajímavý zápas, kde domácí ukázali svoji sílu a skvělou obranu a hosté ,bojující o záchranu a nutnost každého bodu, svojí bojovnost a odhodlanost.