sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Knovíz - Vraný B 2:2

Knovíz - Vraný B 2:2

ilustrační foto z archivu Sokola Knovíz
11.6.2011  17:00
III.třída 25.kolo

Hodně podobný zápas jako minulý týden proti Jedomělicím jsme sehráli na malém hřišti v Knovízi. Rozešli jsme se nakonec i stejným výsledkem 2:2

Sestava :

Pražák - Liška J., Šubrt, Beránek T. II., Liška P. -  Beránek T., Plašil, Capl, Fojt - Hájek, Vébr J.

Připraveni :   L.Hostounský a V. Sýkora

rozhodčí : pan Furiš

Domácí se sešli ve velmi kvalitní sestavě, zkušení hráči jako M. Melen, R.Duda a D.Stahl ukázali, že i v pokročilém věku se dá hrát pohledný fotbal. Soupeř měl v první půli převahu a po několika nevyužitých šancí přišla 17. min, kdy tvrdá střela z kopačky D.Stahla skončila od tyče v naší síti, 1:0.

Vyrovnání jsme se dočkali ve 28.min. - Tomáš Beránek pěkně zatáhl míč až do vápna, kde byl faulován a následnou penaltu Kuba Fojt s jistotou proměnil, srovnáno 1:1. Na konci prvního dějiství se ještě připomněl Karel Pražák, když zneškodnil dvě tutovky útočníkům Knovíze.

Druhý poločas začal pro nás smolně. Ve 47.min zahrál rukou Honza Liška, rozhodčí neváhal a ukázal na značku pokutového kopu. D.Stahl nedal našemu brankáři šanci, prohráváme 2:1.

Následné vyrovnání odmítl Kuba Fojt, když nedokázal proměnit vyloženou šanci a balon poslal do náruče gólmanovi. Běžela 61. min a náš tlak narůstal. Kombinační hrou jsme domácí přehrávali a útok jsme ještě posílili o třetího útočníka, kam se posunul ze zálohy Míla Capl. V 66.min potvrdil, že v útoku se cítí nejlépe a pěknou střelou donutil brankáře k bravurnímu zákroku. Domácí z protiútoku nebezpečně zahrozili, ale naše obrana byla pozorná. Velmi dobrou kopací techniku ukázal všem přítomným divákům Míla Capl. V 76. min přímý kop provedl excelentně a vyrovnal na 2:2. Hrdinou zápasu mohl být Jirka Vébr, ale jeho střela z voleje minula i ochranné pletivo. A když  pomezní přinesl míč ze záhradky, rozhodčí Furiš bez rozpaků ukončil zápas již 81. min. Škoda.............měli jsme v tu chvíli více ze hry, domácí fyzicky odpadli, ale sudí je vždy pánem na hřišti.........

Zápas měl na třetí třídu velmi dobrou úroveň. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů a remíza je spravedlivým výsledkem.

Poslední zápas sehrajeme v sobotu 18.6. od 17:00 hod s FK Žižice, na hřišti Zichovce, jelikož naše hřiště prochází léčebnou kůrou.