sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Krátké zhodnocení sezóny A týmu

Krátké zhodnocení sezóny A týmu

23.6.2017

Sportovní přátelé, kolegové a fanouškové,

chtěl bych poděkovat oddílu za vytvořené podmínky pro A mužstvo. Dále bych krátce zhodnotil fotbalový ročník 2016-2017. Do podzimu jsme vlítli jako tajfun a hráli fotbal, který se musel líbit. Po čtyřech kolech jsme vedli tabulku a s odstupem času jsme vše ztratili. Nechci hodnotit jednotlivce, protože jsme tým a tým je celek. Podzim bych zhodnotil celkově kladně, horší už to bylo na jaře. I když se zúžil kádr, jsem rád, že jsme zvládli i jarní sezónu v klidu odehrát. Zápasy byly jak na houpačce, ale věřím, že tým odehrál  svoje  maximum. Do  nové  sezóny  půjdeme  v  plném  nasazení  a  odevzdáme co nejlepší výkony pro oko fanouška Vraného.

Přeji krásné léto

Josef Fujdiar

trenér A mužstva

Detailnější statistiky najdete zde

Vedení oddílu děkuje všem sponzorům, kteří nás v uplynulé podpořili.

skvely.net

logo-skvelynet.png