platformy ke sledování
Jaká sociální platforma je nejlepší ke sledování dění v našem fotbalovém klubu?

sokol-vrany.cz > Letní příprava

Letní příprava

27.7.2020

Foto: Agros Arena, Vraný.

Minulý týden, tj. 21/7/2020, se na Vraném rozběhla letní příprava, která má za úkol připravit naše fotbalisty do startu nové sezóny. Tým se sešel vesměs ve stejném složení jako v minulém ročníku, který byl ale z důvodu pandemie koronaviru zrušen.

Nicméně vedení pracuje na příchodu nových posil, aby byla soupiska kvalitní a s dostatečným počtem hráčů v případě možných zranění, která se našemu týmu v minulosti bohužel vůbec nevyhýbala.

Tréninkové jednotky jsou každý týden v úterý a čtvrtek od 18:00 na vranském hřišti a již tuto neděli 2. srpna 2020 čeká Sokol Vraný první přátelský zápas proti TJ Sokol Černiv.

Výkop utkání je naplánován na 10:30, o případných změnách Vás budeme informovat.

#VranýKoně

1. TJ Baník Švermov  0