sokol-vrany.cz > Letní příprava běží na plné obrátky

Letní příprava běží na plné obrátky

1.8.2023

Letní příprava našeho mužstva se rozeběhla 18. července, tudíž mají naši chlapci už za sebou krásné dva týdny dřiny a další dva týdny před sebou.

Pauza po konci sezóny byla jako vždy velice krátká a ani ne po měsíci se naši hráči spolu s trenérem znovu sešli na značkách v domovské Agros Aréně. Na tréninky se hráči od startu přípravy schází v hojném počtu, čemuž dopomáhá i naše obrovská snaha na přestupovém poli - zatím stále nic oficiálně nemůžeme potvrdit, ale doufáme, že do startu podzimní části sezóny budeme moci představit několik nových kvalitních fotbalistů.

Naši borci mají za sebou už i první přáteláček, který se odehrál v sobotu 29. července od 17:00 v Dušníkách s tamějším celkem, který v loňské sezóně opanoval ústeckou 1.B třídu a postoupil do A třídy. Byť tréninková morálka je výborná, tak na zápas se sešlo všehovšudy 12 lidí a nebýt potenciálních nových hráčů, tak bychom se k utkání pravděpodobně ani nesešli. Velký rozdíl oproti domácím Dušníkům, kteří se sešli v plné palbě a na lavici měli snad 8 lidí. Přestože jsme v zápase brzy prohrávali, tak jsme na úvod přípravy a bez nějaké větší sehranosti předvedli slušný výkon podpořený výsledkem 6:4 pro naše barvy. Gólově se ze současného kádru prosadil dvakrát Havlovec, jednou Hrůnek a jednou Fedrhanc, který po měsíční svatební cestě plánoval pouze s pivem v ruce podpořit své spoluhráče za klandrem, avšak trenér s asistentem měli své vlastní plány a vyhnali ho na druhý poločas na hřiště trochu provětrat vanu. Náš čerstvý ženáč však i bez tréninku předvedl noblesní výkon na hranici infarktu a svým 1+1 pomohl rozhodnout zápas.

Hráči nyní budou pokračovat v tréninkové píli a budou se snažit maximálně připravit na start sezóny, který proběhne 20. srpna 2023 v 17:00 v Agros Aréně zápasem s AFK Libčice. Podrobnosti přineseme později.

Nyní bychom vás ale rádi pozvali na druhý přátelský zápas této přípravy, který proběhne již tuto neděli v 17:00 taktéž v domovské Agros Aréně - soupeřem nám bude jako již tradičně rezerva Roudnice nad Labem. Doražte na první fotbal této sezóny, pivko a klobásku.

Přejeme hezký pracovní týden.