sokol-vrany.cz > Letní příprava započala

Letní příprava započala

20.7.2022

Měsíc uběhl jako voda, mnoho z nás se ještě nedalo dohromady po mistrovských oslavách a už je tady letní příprava pro nadcházející sezónu v krajské 1.B třídě!

Pauza po sezóně byla jako vždy kraťoučká a člověk nestihl ani mrknout a offseason se proměnila rychlostí blesku v preseason. V úterý 19. července od 18:00 se sešli hráči, realizační tým a vedení našeho klubu k prvnímu tréninku letní přípravy pro nadcházející sezónu 2022/2023 v 1.B třídě. Současný kádr čítá nějakých 26 hráčů, přišlo několik nových posil, o několika dalších se ještě jedná a snad se je brzy podaří uskutečnit.

Několik hráčů stále chybělo kvůli práci nebo dovoleným, což v tomto období bývá normální. První trénink byl ještě v lehkém tempu, spíš takový seznamovací, ale od čtvrtka už trenér Cimrman slíbil svým koním, že do toho šlápnou. V tropických vedrech to nebude nic příjemného, ale je třeba si tím projít a popasovat se s tím.

Plán letní přípravy je následující:

• tréninky úterky a čtvrtky od 18:00 v Agros Aréně
  • první přátelský zápas 31. července v 17:00 s Louny v Agros Aréně
  • druhý přátelský zápas 7. srpna v 17:30 s Roudnicí v Roudnici (hřiště v Bezděkově)
  • třetí přátelský zápas a generálka před sezónou 13. srpna v 17:00 se Švermovem v Agros Aréně

Start do nové sezóny nás čeká 20. srpna v 17:00 na hřišti Libušína, a všichni fanoušci vranského fotbalu jsou srdečně zváni podpořit Vraný koně.

Budeme se těšit.