Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > A tým - změny v hráčském kádru - kopie

A tým - změny v hráčském kádru - kopie

7.8.2014

A tým - změny v hráčském kádru - kopie
A tým - změny v hráčském kádru - kopie

Letní přestávka bývá obvykle kratší než ta zimní a tak už stojíme před prvním kolem. Určitě se už nemůžete dočkat, koho uvidíte nebo neuvidíte ve vranském dresu. Zde je krátký přehled co se událo v letní pauze.

Jakub Ortbauer, Ruda Rešl a Ivo Doležal ukončili hostování a vrátili se do svých mateřských klubů. Kuba Kolář odcestoval do zahraničí a tak nám na podzim na hřišti nepomůže. Tomáš Kubík se rozhodl pro působení ve Zlonicích, které postoupili do B třídy. Jarda Rainer požádal o francouzské občanství a tak tam musí, stejně jako Rittig v Monaku, trávit určitý čas v roce. Proto ho na zápasech nevídáme tak často. Vranský dres nadobro sundal Michal Kalík a přestoupil do sousedních Klobuk, kde bude bezesporu oporou v týmu, který loni postoupil do OP.

V týdnu se podařilo dotáhnout přestup Davida Chaloupky ze Lhoty a tak pokračuje úspěšné pravidlo, co půlrok to eso. Naposledy to byl "Raduuuu" z Kladna!

Obrovskou radostí je pro nás zpráva, že se po zranění do přípravy zapojil Libor Maliňák a po delší pauze se k fotbalu vrátil i kamenický buldok Tomáš Novák, kterého jste mohli vidět už ke konci jara. Hostování prodloužil Lukáš Kalous.

Mezi dlouhodobě zraněné musíme bohužel stále počítat Michala Kudrnu. Na brankářský post tak z Bezděkova přichází Vašek Sailer, který tak se Štěpánem Šplíchalem vytvoří tandem.

K týmu se těsně před soustředěním v Písku připojil Vojta Hurt, který celou letní přípravu absolvoval s divizní Souší, ale nakonec se rozhodl pro působení u nás. Dále pak trenér může počítat s nadějným Danem Hlavatým a ve hře je ještě jeden talentovaný (věkem ještě) dorostenec z Loun.

Další jména jsou zatím v jednání a tak vás budeme informovat až ve chvíli potvrzené dohody.

 

 

 

Loading...

Novinky

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Dobrovíz  33
     2.Mšec - Nové Strašecí  26
     3.FC Čechie Velká Dobrá   23
     4.AFK Libčice  22
     5.SK Lány  22
     6.TJ Sokol Vraný   21
     7.FC Slavoj Kladno  21
     8.SK Braškov  16
     9.FK Hředle  16
   10.SK Lhota  15
   11.SK Baník Libušín  11
   12.TJ Baník Švermov  7
   13.FC 05 Zavidov  5
   14.Sokol Hostouň "B"  4


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie