Anketa

vinařice
Celkem hlasů 11
Neděle 19.9 od 16:30 doma proti Vinařicím. Dorazíš??


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > A tým - změny v hráčském kádru - kopie

A tým - změny v hráčském kádru - kopie

7.8.2014

A tým - změny v hráčském kádru - kopie
A tým - změny v hráčském kádru - kopie

Letní přestávka bývá obvykle kratší než ta zimní a tak už stojíme před prvním kolem. Určitě se už nemůžete dočkat, koho uvidíte nebo neuvidíte ve vranském dresu. Zde je krátký přehled co se událo v letní pauze.

Jakub Ortbauer, Ruda Rešl a Ivo Doležal ukončili hostování a vrátili se do svých mateřských klubů. Kuba Kolář odcestoval do zahraničí a tak nám na podzim na hřišti nepomůže. Tomáš Kubík se rozhodl pro působení ve Zlonicích, které postoupili do B třídy. Jarda Rainer požádal o francouzské občanství a tak tam musí, stejně jako Rittig v Monaku, trávit určitý čas v roce. Proto ho na zápasech nevídáme tak často. Vranský dres nadobro sundal Michal Kalík a přestoupil do sousedních Klobuk, kde bude bezesporu oporou v týmu, který loni postoupil do OP.

V týdnu se podařilo dotáhnout přestup Davida Chaloupky ze Lhoty a tak pokračuje úspěšné pravidlo, co půlrok to eso. Naposledy to byl "Raduuuu" z Kladna!

Obrovskou radostí je pro nás zpráva, že se po zranění do přípravy zapojil Libor Maliňák a po delší pauze se k fotbalu vrátil i kamenický buldok Tomáš Novák, kterého jste mohli vidět už ke konci jara. Hostování prodloužil Lukáš Kalous.

Mezi dlouhodobě zraněné musíme bohužel stále počítat Michala Kudrnu. Na brankářský post tak z Bezděkova přichází Vašek Sailer, který tak se Štěpánem Šplíchalem vytvoří tandem.

K týmu se těsně před soustředěním v Písku připojil Vojta Hurt, který celou letní přípravu absolvoval s divizní Souší, ale nakonec se rozhodl pro působení u nás. Dále pak trenér může počítat s nadějným Danem Hlavatým a ve hře je ještě jeden talentovaný (věkem ještě) dorostenec z Loun.

Další jména jsou zatím v jednání a tak vás budeme informovat až ve chvíli potvrzené dohody.

 

 

 

Loading...

Novinky

Okresní přebor    2021/22

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.SK Zlonice  9
     2.SK Vinařice  7
     3.SK Družec  7
     4.FK Brandýsek  7
     5.TJ Sokol Vraný   6
     6.SK Slavoj Pozdeň  6
     7.SK Baník Libušín B  5
     8.TJ Sokol Smečno  4
     9.TJ Novoměstský Kladno  3
   10.TJ Viktorie Černuc  3
   11.FK Slovan Kladno  3
   12.SK Buštěhrad  2
   13.TJ Sokol Lidice  1
   14.SK Kročehlavy  0


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie