sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Lhota - Vraný A 2:1

Lhota - Vraný A 2:1

5.6.2011  17:00
1.A třída 28.kolo

Šňůra 5 zápasů bez porážky skončila ve Lhotě. Sice jsme sahali v posledních minutách po vyrovnání, ale pomezní rozhodčí posoudil situaci ofsajdově a tak gól Michala Kalíka nebyl bohužel uznán!

sestava : Šplíchal - Kala, Kalík, David, Soudek - Volf, Maliňák, Matoušek, Němec - Frič, Galbavý

střídali : 46. Rešl za Friče, 60. Hora za Volfa, 70. Novák za Soudka

připraveni : Jochman, Zelenka

Už ve 4.min musel zablokovat David nebezpečnou střelu domácích. V 7.min Asník ze slibné pozice TK trefuje pouze zeď. Hned nato musel zasahovat Šplíchal, když jsme špatně ubránili autové vhazování na levé straně. V 15.min se zastřeloval Galbavý, ale domácí Šimek kryl.  V 19.min přichází naše největší šance prvního poločasu. Po pěkné kombinaci se k míči dostal Matoušek, vnikl do vápna, kde se zbavil obránce a naservíroval gólovou přihrávku na Karla Friče, který ale podklouzl a nedokázal téměř z brankové čáry dostat míč do sítě. Vzápětí podnikli domácí rychlý protiútok a Vitáskovu střelu na poslední chvíli odvrátil Kalík. Ve 26.min domácím pomohlo břevno. To se po pěkné přihrávce Galbavého dostal ke střele z hranice pokutového kopu Volf, ale Šimek stačil vytěsnit na břevno a následný roh. Poté hra postrádala přesnost a ani jeden tým si šanci nevytvořil.

poločas 0:0

Druhý poločas pro nás začal velice špatně. Domácí Havelka se postavil k zahrání TK ze strany hřiště a technickou razantní střelou na přední tyč překvapil v brance Šplíchala -1:0. V 51.min z téměř stejného místa pálil Havelka tentokrát na vydálenější tyč a střela minula naší šibenici o pár decimetrů. V 55.min jsme chybovali ve středu hřiště. Míč se dostal k Havelkovi, který se ve vápně prosadil přes Kalu a tvrdou střelou poslal domácí do dvoubrankového vedení 2:0. Tým se ale nevzdává a v 75.min po trestném kopu snižuje Matoušek hlavou na 2:1. Domácí v závěru hrají zatažení na své polovině a takticky šetří čas. V 89.min přichází naše šance na vyrovnání. Po levé straně unikl Maliňák a krásným centrem našel hlavu nabíhajícího Kalíka. Ten skóroval, ale radost nám překazil ofsajdový praporek pomezního rozhodčího Kudrny. Na úrovni gólového momentu byli naši fandové a dle jejich pohledu se o ofsajdovou situaci nemohlo jednat.

Zápas odřídili rozhodčí Berovič - Kudrna, Nusl

V příštím kole přivítáme v neděli 12.června Klecany.

foto ze zápasu zde

"Cápa" v souboji s Havelkou, který vstřelil obě branky domácích"Cápa" v souboji s Havelkou, který vstřelil obě branky domácích