sokol-vrany.cz > Libor Urban do konce roku mimo hru!

Libor Urban do konce roku mimo hru!

20.2.2015

Další nepříjemná zpráva přišla v sobotu po přípravném zápase v Rynholci. Libor si přetrhl křížový vaz a bude dlouhé měsíce mimo hru!

Po týdnu bez tréninku (viróza) naskočil do sestavy v přípravném zápase proti Slavoji Žatec (3:1), když se pomalu blížil konec utkání, tak se to stalo: "Vybíhal jsem proti odraženému míči a úplně bez kontaktu najednou rup a šílená bolest! Teď mě čeká operace a nucený klid." popsal nepříjemnou situaci smolař Libor Urban.

Alespoň nám slíbil, že bude pravidelným hostem v našem fotbalovém studiu TV COMu v rámci přenosů domácích utkání. Curva Nord se tak rozroste o dalšího odborníka.

Liborovi přejeme brzké uzdravení!

Libora jako hráče na trávníku moc neuvidíteLibora jako hráče na trávníku moc neuvidíte