sokol-vrany.cz > Libor Urban přestupuje do Slaného!!!

Libor Urban přestupuje do Slaného!!!

23.10.2013

Pro někoho možná šok, pro jiné logický krok tohoto excelentního hráče!

Asistent trenéra Karel Pražák (zároveň prezident futslového klubu Sparta Slaný) nám potvrdil, že se podařilo dojednat podmínky přestupu Libora z domovské Čechie do slánské Sparty, která má hodně bohatou futsalovou historii. Pro Spartu to znamená výrazné ofenzivní posílení a možnost tak zabojovat o postup do krajského přeboru, o který usiluje marně už několik let.

I když si Libor pořídil se svou přítelkyní nové bydlení nedaleko slánského stadionu Za nádražím, nadále bude pokračovat ve fotbalové kariéře v Sokolu Vraný a podle jeho slov je připraven dodržet smlouvu, která mu vyprší 30.června 2019.

Popřejme Liborovi mnoho branek a ať se mu vyhýbají zranění!

(Ba)

Libor Urban (vlevo) v akci ....foto Roman MarešLibor Urban (vlevo) v akci ....foto Roman Mareš