další domácí
Teď naše borce čekají dva venkovní zápasy - Braškov v neděli 25. září a pak dohrávka s Libušínem ve středu 28. září. Další domácí klání sehrajeme v Agros Aréně v neděli 2. října od 16:00 s Lány. Dorazíš podpořit Vraný koně?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Libor Volf objasnil iniciály !

Libor Volf objasnil iniciály !

7.11.2011

O tom, že náš hráč Libor Volf v rámci reklamní kampaně představil své nové kopačky, jsme Vás už informovali.

Teď Vám přinášíme vysvětlení, co znamenají iniciály na zadní části bot. Kdo si myslel, že je to zkratka jeho oblíbeného slánského baru, tak se krutě mýlil. Libor nám totiž na sebe prozradil, že je velikým fanouškem Moniky Absolonové a Anety Langerové.

Možná už v Hradištku je Libor poprvé obuje. Proti Příbrami hrál ještě ve svých "SuperMaximuskách" a připsal si v nich 1+1.

Co možná ještě o Liborovi nevíte ? čtěte zde

foto z tiskové konferencefoto z tiskové konference
foto z tiskové konference
M.A.M.A.