Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Výsledky tenisového turnaje

Výsledky tenisového turnaje

18.7.2011

Jak jsme Vás už informovali, vítězem tenisového turnaje se stal zaslouženě "Volfino". Nyní Vám přinášíme kompletní výsledky turnaje a krátké zhodnocení celého tenisového klání.

Tým odcestoval už v pátek na tradiční místo letního soustředění (Máchovo jezero) ve velice slušném počtu. Ze širšího kádru A týmu chybělo pouze 5 hráčů. Prvním úspěchem bylo, že dorazil bez nehody a včas Libor Maliňák, který má najetou (navíc jen s navigací) pouze trasu Louny-Vraný-Louny.

Po první tréninkové jednotce, kterou vedl nový asistent trenéra Karel Pražák, tým tradičně odpočíval v osadě na Bílém Kameni a večer trávili individuálně. V sobotu se všichni odebrali do nedaleké Mimoně, kde měli zarezervovaný celý tenisový areál. Na třech perfektně připravených antukových kurtech hlavní komisař zápasu Vašek Danda zahájil ve 12:30 turnaj.

Hrálo se na jeden vítězný set systémem každý s každým ve skupině a dále pak klasickým pavoukem.

Ve skupině A zvítězil Libor Volf, když zvítězil ve všech 3 zápasech. Druhý pak skončil trochu překvapivě "Jochy", který si stěžoval, že stále trpí poruchami spánku kvůli nedávnému hattricku klecanského Filingera.

Skupinu B ovládl Libor Maliňák, který ztratil pouhé 3 hry! Navíc celý turnaj odehrál s dorosteneckou raketou. Druhým postupujícím byl sportovní manažer Marcel Soudek, který nastoupil ve stylovém úboru a la Štěpánek. Od "Gazzy se čekalo daleko více. 

Skupina C byla nejvyrovnanější. 3 hráči měli stejný počet výher a tak rozhodovalo skóre. A tak kanár, který nadělil "Kalda" Patrikovi znamenal postup právě "Kaldy" s překvapením turnaje Pavlem "Kocourem". Tomu někdo odcizil boty a tak musel turnaj odehrát ve třech různých obutí ! (můžete vidět ve fotogalerii)

V poslední skupině D se čekalo více od "Bakera", který postoupil až ze druhého místa. Ten dovolil "Němímu" ve svém zápase 4 gemy a musel zápas otáčet za stavu 1:4 ve svůj neprospěch. Libor Urban byl určitě zklamaný, neboť jak říkal před turnajem "Jedu si pro pohár" Vítězem se tak stal "Galboš", kterému evidentně hnědo-červený antukový povrch svědčí.

V prvním čtvrfinále na sebe narazila nasazená dvojka "Bakero" s "Volfinem". I když se mu podařilo odvráti 4 matchboly, tak po zásluze Libor postoupil po výsledku 6:3 do semifinále.

Ve druhém si poradil "Malina" s "Kaldou" 6:2.

V dalším čtvrtfinále pak zničil "Kocour" Marcela 6:0.

Stejným výsledkem pak skončilo poslední utkání mezi "Galbošem" a Jochym, kterému došly síly.

V semifinále opět nezaváhal "Volfik" a poměrně snadno (6:2) přehrál "Malinu".

Ve druhém zápase o finálovou účast porazil "Galboš" "Kocoura", který doplatil na malou přestávku kvůli grilování.

Ve finále pak za asistence čárových rozhodčích, hlavního rozhodčího Karla Pražáka a podavačů míčků změřili síly vítězové skupin A a D. Oba předvedli několik krásných výměn, ale zvítězit mohl pouze jeden a tím byl po výsledku 6:4 zaslouženě Libor Volf.

Po předání vítězného poháru a šeku do Tesca v hodnotě 100 Kč se všichni odebrali k rautu, který připravili velice sympatičtí správci tenisového areálu, manželé Franetovi. Zatímco paní Franeta se celý den starala o náš pitný režim, tak její manžel připravil vynikající krkovičku, kuřecí špízy a výborné domácí klobásy. V průběhu dne navíc pomáhal udržovat dvorce a po odehrání 31 zápasů zůstali v bezvadném stavu, což se vidí zřídka.

Tímto jim také na dálku ještě jednou děkujeme za celý den!  www.tennismimon.cz

Poté jsme ještě poblahopřáli "Galbošovi" ke třicátinám a odebrali se na Bílý Kámen, kde jsme relaxovali.

Více fotek z akce najdete zde

kompletní týmkompletní tým
výsledky skupinvýsledky skupin
cesta do finálecesta do finále
trenéři vše pečlivě sledovalitrenéři vše pečlivě sledovali
Marcel "Štěpánek"Marcel "Štěpánek"
pan Franeta připravuje mixgrillpan Franeta připravuje mixgrill
paní Franeta kropí kurtypaní Franeta kropí kurty
čárový rozhodčí "Němej"čárový rozhodčí "Němej"
vedení celého turnajevedení celého turnaje
čas zúčtováníčas zúčtování

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Přiložit
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu png, jpg, gif
Vložte URL adresu videa (YouTube, Facebook, ...)
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu doc, odt, xsl, ods, pdf

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=