sokol-vrany.cz > Výsledky tenisového turnaje

Výsledky tenisového turnaje

18.7.2011

Jak jsme Vás už informovali, vítězem tenisového turnaje se stal zaslouženě "Volfino". Nyní Vám přinášíme kompletní výsledky turnaje a krátké zhodnocení celého tenisového klání.

Tým odcestoval už v pátek na tradiční místo letního soustředění (Máchovo jezero) ve velice slušném počtu. Ze širšího kádru A týmu chybělo pouze 5 hráčů. Prvním úspěchem bylo, že dorazil bez nehody a včas Libor Maliňák, který má najetou (navíc jen s navigací) pouze trasu Louny-Vraný-Louny.

Po první tréninkové jednotce, kterou vedl nový asistent trenéra Karel Pražák, tým tradičně odpočíval v osadě na Bílém Kameni a večer trávili individuálně. V sobotu se všichni odebrali do nedaleké Mimoně, kde měli zarezervovaný celý tenisový areál. Na třech perfektně připravených antukových kurtech hlavní komisař zápasu Vašek Danda zahájil ve 12:30 turnaj.

Hrálo se na jeden vítězný set systémem každý s každým ve skupině a dále pak klasickým pavoukem.

Ve skupině A zvítězil Libor Volf, když zvítězil ve všech 3 zápasech. Druhý pak skončil trochu překvapivě "Jochy", který si stěžoval, že stále trpí poruchami spánku kvůli nedávnému hattricku klecanského Filingera.

Skupinu B ovládl Libor Maliňák, který ztratil pouhé 3 hry! Navíc celý turnaj odehrál s dorosteneckou raketou. Druhým postupujícím byl sportovní manažer Marcel Soudek, který nastoupil ve stylovém úboru a la Štěpánek. Od "Gazzy se čekalo daleko více.

Skupina C byla nejvyrovnanější. 3 hráči měli stejný počet výher a tak rozhodovalo skóre. A tak kanár, který nadělil "Kalda" Patrikovi znamenal postup právě "Kaldy" s překvapením turnaje Pavlem "Kocourem". Tomu někdo odcizil boty a tak musel turnaj odehrát ve třech různých obutí ! (můžete vidět ve fotogalerii)

V poslední skupině D se čekalo více od "Bakera", který postoupil až ze druhého místa. Ten dovolil "Němímu" ve svém zápase 4 gemy a musel zápas otáčet za stavu 1:4 ve svůj neprospěch. Libor Urban byl určitě zklamaný, neboť jak říkal před turnajem "Jedu si pro pohár" Vítězem se tak stal "Galboš", kterému evidentně hnědo-červený antukový povrch svědčí.

V prvním čtvrfinále na sebe narazila nasazená dvojka "Bakero" s "Volfinem". I když se mu podařilo odvráti 4 matchboly, tak po zásluze Libor postoupil po výsledku 6:3 do semifinále.

Ve druhém si poradil "Malina" s "Kaldou" 6:2.

V dalším čtvrtfinále pak zničil "Kocour" Marcela 6:0.

Stejným výsledkem pak skončilo poslední utkání mezi "Galbošem" a Jochym, kterému došly síly.

V semifinále opět nezaváhal "Volfik" a poměrně snadno (6:2) přehrál "Malinu".

Ve druhém zápase o finálovou účast porazil "Galboš" "Kocoura", který doplatil na malou přestávku kvůli grilování.

Ve finále pak za asistence čárových rozhodčích, hlavního rozhodčího Karla Pražáka a podavačů míčků změřili síly vítězové skupin A a D. Oba předvedli několik krásných výměn, ale zvítězit mohl pouze jeden a tím byl po výsledku 6:4 zaslouženě Libor Volf.

Po předání vítězného poháru a šeku do Tesca v hodnotě 100 Kč se všichni odebrali k rautu, který připravili velice sympatičtí správci tenisového areálu, manželé Franetovi. Zatímco paní Franeta se celý den starala o náš pitný režim, tak její manžel připravil vynikající krkovičku, kuřecí špízy a výborné domácí klobásy. V průběhu dne navíc pomáhal udržovat dvorce a po odehrání 31 zápasů zůstali v bezvadném stavu, což se vidí zřídka.

Tímto jim také na dálku ještě jednou děkujeme za celý den!  www.tennismimon.cz

Poté jsme ještě poblahopřáli "Galbošovi" ke třicátinám a odebrali se na Bílý Kámen, kde jsme relaxovali.

Více fotek z akce najdete zde

kompletní týmkompletní tým
výsledky skupinvýsledky skupin
cesta do finálecesta do finále