sokol-vrany.cz > Lionel Messi do Vraného??!

Lionel Messi do Vraného??!

6.8.2021

Leo Messi včera skončil v Barceloně! Tato zpráva otřásla fotbalovým světem a přišla, řekněme, jako blesk z čistého nebe. Kluby se teď předhání kdo nabídne božskému Leovi lepší podmínky a zláká ho k sobě do týmu. A právě zde vstupuje do hry i TJ Sokol Vraný.

O tohoto nejlepšího hráče historie se budou prát ty nejlepší a nejbohatší kluby na světě a díky Messiho statutu "free agent" si bude moci říct o opravdu opravdu opravdu velký plat. Nasnadě je přesun do týmů jako PSG nebo Manchester City, jejichž ropné zdroje jakoby neměly konce, ale bude se tam Leovi skutečně chtít?

Nebude raději toužit zkusit nějakou pořádnou výzvu? Nějaký tým, který se krčí ve stínu těch slavnějších?

Ano, vedení našeho klubu a redaktorský štáb zkusili v dnešní době zcela inovativní a nečekanou věc. Oťukli si Messiho na Instagramu, kde se náš účet těší značné popularitě. S pomocí našeho tlumočníka jsme šestinásobného držitele Zlatého míče kontaktovali ve španělském a anglickém jazyce, jak můžete vidět v přiložené fotografii.

V textu stojí: "Ahoj Leo, dnes jsme se dočetli novinku, že už nejsi hráčem FC Barcelona. Naše otázka je, zda by si nechtěl být hráčem TJ Sokolu Vraný? Podmínky angažování můžeme probrat příští týden v Agros Areně."

Jak vidno, z naší komunikace by si měly brát příklad kdejaké ligové kluby, poněvadž ji máme skutečně na vysoké úrovni. Uvidíme, jaký postoj k tomuto angažování zaujme sám Leo a zda nám odpoví on nebo jeho agent. Nebo snad jeho žena. Vše je ve hvězdách.

Držte nám palce, ať to vyjde. Náš špílmachr Libor Volf dokonce přislíbil, že by Messimu uvolnil i dres s číslem 10 a případně i svou pozici (ta je momentálně ale na lavičce).