sokol-vrany.cz > Tenisový turnaj rozlosován !

Tenisový turnaj rozlosován !

1.7.2011

V pátek navečer se v klubové restauraci losovaly základní skupiny tenisového turnaje, který se uskuteční již za 2 týdny v Mimoni.

Losování provedl za účasti JUDr. Matějky, klubového hospodáře Míry Plašila a našeho trávníkáře Pavla Urbana, vrchní komisař turnaje Vašek Danda.

Jako nasazení hráči jdou do turnaje finalisté posledního challenge, který se hrál v roce 2009 v Doksech. Těmi jsou vítěz "Jochy", poražený finalista "Bakero" a třetí v pořadí trenér B týmu Patrik Šubrt. Posledním nasazeným hráčem bude kapitán týmu Libor Maliňák.

Nasazení hráči kromě novice "Maliny" patří mezi absolutní špičku v našem klubu. Černým koněm turnaje by se mohl stát Ondra Zelenka, který už pilně trénuje. Naopak od "Galboše" a "Volfika" se postup ze skupiny ani nečeká. Stejně tak "Urbi" ani "Němej" by se neměli dostat ze skupiny. Naopak postup ze skupiny našeho manažera "Ravanelliho" a "Gazzy" je téměř jistotou. Nesmíme opomenout ani Štěpána, který svým výborným reflexem a dobrou koordinací rukou by mohl zatápět. Libor "Rytmus" Pazdera bude spoléhat na svůj dělový servis, který ale na antuce nebude mít takovou výhodu jako na kročehlavském asfaltu. Divoké karty byly uděleny Mírovi Práglovi a bývalému šutérovi Vraného Pavlu "Kocourovi".

Hrát se bude ve 4 čtyřčlenných skupinách a poté půjdou první 2 ze skupiny do klasického modelu : čtvrfinále / semifinále a finále

Hrát se bude v sobotu 16.7. od 13 do 18 hodin na antukových kurtech tenisového klubu v Mimoni. www

Občerstvení zajištěno.

Srdečně zveme všechny příznivce dobrého tenisu!

originál losu podepsaný notářem dr.Matějkouoriginál losu podepsaný notářem dr.Matějkou