sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > MFK Dobříš - Vraný A 2:2

MFK Dobříš - Vraný A 2:2

17.3.2012  15:00
1.A třída 17.kolo

V Dobříši, s exligistou Dortem v sestavě, jsme sahali po třech bodech!

poločas 1:1

branky :   35.Maryška, 85.Puchmajer - 44.Matoušek, 57.Galbavý

sestava : Jochman - Beneš, Kalík, Matoušek, Zelenka - Kubík (76.Kala), Mailňák, Galbavý, Rainer (46.Hlaváček) - Abrham, Urban

připraven : Prágl

Přestože bylo v sobotu krásné slunečné počasí, tak se domácí rozhodli, že se zápas odehraje na umělé trávě. To nám avizovali už během týdne. Je to škoda, neboť hlavní travnatá plocha byla ve vynikajícím stavu.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned ve 3.min měl možnost otevřít skóre ze slibné pozice Urban. Z TK ale nastřelil pouze zeď. V 6.min po rohu Zelenky těsně minul branku domácích hlavou Kalík. V 10.min pěkně střílel Rainer, ale domácí brankář Vančát vytěsnil na roh. Po našm úvodním tlaku se ke slovu dostali i domácí. Dort z trestného kopu našel hlavu domácího útočníka a ten vyzkoušel pozornost našeho Jochmana, který vyrazil na roh. Ve 21.min opět Jochy v akci, když včasným vyběhnutím zneškodnil rodící se brejk domácích. Ve střední časti prvního poločasu domácí srovnali hru a ve 35.min Maryška křižnou bombou z hranice vápna prostřelil Jochmana - 1:0. Ve 44.min Zelenka zahrával další nebezpečný rohový kop a Matoušek nám krásnou hlavičkou zajistil poločasový remízový stav 1:1.

Ve 49.min si to "Cápa" se "Zelím" zopakovali, ale tentokrát bez gólového efektu. V 54.min opět "Zelí" u rohového praporku, nacentroval na Maliňáka, který bohužel zakončoval vedle. O dvě minuty později přišla po autu Beneše šance Urbana. Bohužel nad! Hned nato efektně uvolnil Abrham "Urbiho", ale jeho pěknou střelu brankář vyrazil na roh. K zahrání se odebral kdo jiný než Zelenka. Vyhodnotil situaci po svém a místo některého z nacvičených signálů naservíroval na vápno míč "Galbošovi", který nemohl trefit lépe! Šibenice a... - 1:2 !!

V 60.min po standarce Maliňáka střílí bohužel opět vedle Hlaváček. V 81.min chyboval "Kalda", míče se zmocnili domácí a konci rzchlého brejku byla rána Dorta nad naší branku! Když už jsme si začali myslet na tři body, tak přišla 85.min a standardka domácích. "Cápovi" se nepodařilo uhlídat kapitána domácích Puchmajera, který srovnal na konečných 2:2. V zavěru jsme mohli ještě inkasovat a tak musíme brát bod. To je vzhledem k množství neproměněných šancí tentokrát málo.

Zápas přesně řídil rozhodčí Fejfar.

S odstupem jedné noci jsme se zeptali trenéra Jirky Pazdery, jak je spokojený s bodem z venku?

"Slova klasika říkají...Bod z venku je dobrý, ale mně je i dnes smutno hlavně za kluky. Zápas na nepříjemné umělce odmakali. I mezihra byla tentokrát lepší a stačilo za stavu 1:2 využít jednu z přiležitostí. Bylo by hotovo a domů jsme jeli s jinou náladou. Velká škoda!"

foto ze zápasu zde

V příštím kole přivítáme tým z Hvozdnice.

(jmb)

tištěný zpravodaj k utkánítištěný zpravodaj k utkání
tištěný zpravodaj k utkání

sezóna 2011-12