sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Michal David končí své dlouholeté působení ve Vraném

Michal David končí své dlouholeté působení ve Vraném

9.6.2011

Už se to mezi Vás možná doneslo, ale dlouholetý hráč, kapitán, asistent trenéra a v poslední sezóně hrající trenér Michal David se rozhodl po této sezóně ve Vraném skončit.

Rozhodl se tak z osobních důvodů, kdy chce dát přednost rodině a také cítí velikou zodpovědnost v pozici místostarosty Hrdlíva. Tam nakonec zřejmě zakončí i svou bohatou fotbalovou kariéru.

Michal odehraje své poslední mistrovské utkání za tým Vraného tuto neděli 12.června od 17 hodin proti Klecanům.

Poté si odjíždí odpočinout do Saint Tropez a tak nebude k dispozici na poslední zápas v Tuchlovicích.

Přijďte se s ním rozloučit a symbolicky mu poděkovat za to, co pro vranský fotbal za posledních 9 let udělal.