sokol-vrany.cz > Michal Jaráb novou posilou A týmu !

Michal Jaráb novou posilou A týmu !

2.7.2012

Dnes dopoledne potvrdilo vedení klubu, že se dohodlo s kladenským SK na hostování Michala Jarába.

Michal (r.1989) přichází vyztužit naše obranné řady. Působil například v divizní Přední Kopanině a naposledy pomáhal se záchranou v třetiligovém SK Kladno.

Je zároveň stabilním hráčem ligového futsalového FK SAT-AN Kladno a v současné době bojuje o účast na Mistrovství světa akademiků, které se odehraje v srpnu v portugalském městě Braga. více zde

Podrobnější představení přineseme po soustředění (Máchovo jezero), na které už Michal odcestuje s týmem příští týden.

Michal v dresu divizní Přední Kopaniny (foto web FKPK)Michal v dresu divizní Přední Kopaniny (foto web FKPK)