sokol-vrany.cz > Mladší žáci dominovali na 1.ročníku Poháru Slánska! - kopie

Mladší žáci dominovali na 1.ročníku Poháru Slánska! - kopie

6.5.2019

Necelý půlrok po triumfu na halovém turnaji se týmu mladších žáků zadařilo na turnaji ve Slaném a přivezl domů krásný putovní pohár a navíc sadu dresů určenou pro vítěze turnaje!

Ve středu 1.5. se odehrál na hlavní ploše slánského SK turnaj 8 týmů. Ty byly rozdělené do dvou skupin. Jen vítězové měli možnost se utkat ve finálovém zápase o prvenství.

Ve skupině jsme narazili na Smečno (6:0) Stehelčeves (3:1) a v posledním utkání šlo s SK Slaný o přímý postup. Musíme sportovně uznat, že soupeř v tomto zápase hrál pohlednější fotbal a vypracoval si i více šancí. Ale jak se říká, fotbal se hraje na góly a my byli tím šťatstnějším týmem. Jarda Vaněk jedinou brankou rozhodl a naší cestě do finále.

Tam jsme poměrně hladce přehráli Zlonice 3:0 a mohli se radovat z celkového vítězství v turnaji.

Nejlepším střelcem turnaje se stal náš Jarda Vaněk.

Chtěli bychom tímto poděkovat slánskému SK za pozvání, speciálně Mildovi Jochmanovi (našemu bývalému hráči), Rosťovi Ježkovi a ostatním za perfektně zorganizovanou akci.

Rádi za rok přijedeme pohár obhájit.

Hráči, kteří se podíleli na tomto úspěchu : Andrea Melenová, Adam Křepelka, Adam Bauer, Tomáš Bolfik, Vojta Plánička, Šimon Plánička, Kryštof Zázvorka, Martin Zázvorka, Jarda Vaněk, Jirka Strachota, Lukáš Novák, Dominik Kolář, Petr Kolář

trenéři : Fanda Melen, Petr Kolář a asistent Pepa Bauer

(Ba)