sokol-vrany.cz > Mladší žáci ovládli turnaj na Stochově!

Mladší žáci ovládli turnaj na Stochově!

26.11.2018

V sobotu zazářil na slušně obsazeném turnaji na Stochově výběr mladších žáků a zaslouženě se probojoval až do vítězného finále.

Začátek turnaje nám moc nesedl. Sice jsme v úvodním zápase porazili Libušín 3:1, který patřil spíše k slabším týmům, ale ve druhém jsme prohráli 0:2 se Lhotou "B" a nevypadalo to s námi dobře. Hráčům, kteří do této chvíle hráli pouze na přírodní trávě, dělal přechod na speciální gumový povrch stochovské haly problém. Se třetím zápasem se ale vše obrátilo! Deklasovali jsme Stehelčeves 7:0 a i v záverečném utkání skupiny porazili Doksy "A" 1:0, což znamenalo konečné druhé místo ve skupině.

Ve čtvrtfinále jsme narazili na Lhotu "A", teda Lhota narazila na nás a v turnaji se rozloučila porážkou 1:4! V semifinále jsme si zopakovali duel ze skupiny proti Lhotě "B". Výrazně zlepšený výkon vyústil ve spravedlivou remízu v základní hrací době (1:1) a šlo se na penalty. Pavel Kindl dvě ze tří zlikvidoval a Jarda Vaněk s Martinem Zázvorkou své penalty proměnili, což znamenalo postup do finále. Tam na ně čekal tým Doksy "B".

V posledním zápase celého dne opět naši hráči předvedli velice bojovný výkon a když k tomu přidali navíc tři branky, bylo o vítězi celého turnaje rozhodnuto.

Finále sledoval po vzoru velkých světových turnajů i nejvyšší představitel městyse Vraný, starosta Ing. Miroslav Zázvorka :) A radost měl po záverečném utkání velikou, stejně jako ostatní hráči, jejich rodiče a především trenér Fanda Melen, který tým optimálně poskládal a především namotivoval. Bylo vidět jak si hráči s přibývajícími minutami více věří a dokážou se měřit s vrstevníky ze zvučnějších týmů.

Cenu za nejlepšího brankáře si právem převzal náš Pavel Kindl.

Hráči, kteří vybojovali cennou trofej : Pavel Kindl - Jarda Vaněk, Martin Zázvorka, Tomáš Bolfik, Kryštof Zázvorka - Andrea Melenová, Vojta Plánička, Lukáš Novák, Pavel Šalanda, Adam Bauer

Chtěli bychom poděkovat Pepovi Fujdiarovi za pozvání a celou organizaci turnaje. Hráči si to moc užili! A ten pohár byl krásný bonus.

tabulka základní skupinytabulka základní skupiny
Road to finaleRoad to finale
Pavel Kindl jako nejlepší brankář turnajePavel Kindl jako nejlepší brankář turnaje