sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2013-14 > N.Strašecí - Vraný A 1:3

N.Strašecí - Vraný A 1:3

24.8.2013  17:00
KP 3.kolo

A tým si vyšlápl na exdivizní Nové Strašecí a zaslouženě veze všechny body! Po třech kolech tak zůstává mezi sedmičkou neporažených.

Premiérovou trefu zaznamenal Kuba Ortbauer, který do týmu přišel v letné přestávce.

branky : Ortbauer, Galbavý, Kubík

poločas 0:2

držení míče 35% : 65%

Více podrobností připravujeme. Článek na Kladenském deníku zde

na pěkné fotky Romana Mareše se můžete podívat zde

videozáznam z utkání zde

V dalším zápase na nás čeká nováček z Jíloviště.

odkaz na webové stránky týmu TJ Jíloviště

Tomáš Kubík vstřelil třetí branku zápasu, která byla jeho třetí v sezóně. Zatím se trefil v každém zápase! (foto Roman Mareš)Tomáš Kubík vstřelil třetí branku zápasu, která byla jeho třetí v sezóně. Zatím se trefil v každém zápase! (foto Roman Mareš)

sezóna 2013-14