sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Na slovíčko - opět s trenérem A týmu

Na slovíčko - opět s trenérem A týmu

7.11.2011

....pohled na utkání se Spartakem Příbram

„Hodnocení utkání je poměrně jednoduché. Dnes jsme šli na hřiště proti druhému týmu soutěže s odhodláním poprat se o dobrý výsledek a odjezdit celý zápas jako tým. Podařilo se a chci za to všem hráčům poděkovat. Je třeba vzít v úvahu, že k bojovnosti a nasazení byli kluci schopni přidat i pěkné fotbalové momenty a čtyři vstřelené branky. To je pro nás pozitivní ! Na závěr si neodpustím vyseknout poklonu dvojici M&M *. Dnes byli výteční stejně jako „Král vzduchu“ Michal Kalík.“

Mali.jpg Matousek0.jpg

* pozn.redakce M&M = Maliňák&Matoušek

trenérské duo Pazdera&Pražák se podepsalo na podzim už pod 20 bodůtrenérské duo Pazdera&Pražák se podepsalo na podzim už pod 20 bodů
trenérské duo Pazdera&Pražák se podepsalo na podzim už pod 20 bodů