pozdeň
28. května hrajeme v Pozdni a mohli bychom tam stvrdit náš postup. Dojedeš Vraný koně podpořit??

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Na slovíčko - tentokrát s trenérem A týmu k zápasu v Černolicích

Na slovíčko - tentokrát s trenérem A týmu k zápasu v Černolicích

31.10.2011

"Jirko, jak bys s odstupem několika hodin zhodnotil zápas v Černolicích?"

I když jsme odjeli z Černolic bez bodů, tak určitě se vztyčenou hlavou. Z mého pohledu to na bod bylo a zvítězil dnes šťastnější. V celkovém součtu nám body samozřejmě chybí, ale nejsou to ty dnešní... Pokud bychom tak jako v Černolicích přistoupili k zápasům ve Hvozdnici a hlavně na Velké Dobré a Petrovicích, tak jsme někde jinde. A na to se musíme zaměřit. Čekají nás ještě 3 kola a je potřeba je odmakat !”

pro zahraniční média :

"A pesar de que dejó el Černolice sin puntos, así que asegúrese de que la cabeza bien alta. Desde mi punto de vista, este punto se ha ganado y más feliz hoy. En total estamos perdiendo puntos, por supuesto, pero no son los de hoy ... Si nosotros, como en Černolice llegó a los partidos en Hvozdnice y sobre todo la Petrovice grande y bueno, así que estamos en otro lugar. Y por eso tenemos que enfocar. Todavía hay tres rondas y la necesidad de descongelarlos! "

Okresní přebor 2021/22

5.SK Vinařice  34