jaro
Nyní nás čekají dva venkovní zápasy v Rakovníku a Švermově. Poté se budeme loučit se sezónou dvěma domácími zápasy v řadě. První z nich bude 11. června od 13:00 Libušín. Dorazíš zafandit Vranejm koním?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Na slovíčko - trenér A týmu

Na slovíčko - trenér A týmu

15.5.2012

Jak bys Jirko zhodnotil poslední zápasy?

„Je pravdou, že naše výkony v posledních týdnech jsou mizerné. Lehkost, uvolněnost a snad i štěstíčko jsou prostě momentálně někde uschovány. Věřím, že cesta ke zlepšení herního projevu a také výsledkům vede přes morální vlastnosti. V neděli jsme proti Všenorům ukázali sami sobě i okolí (na rozdíl od utkání s Petrovicemi a Lhotou), že „jezdit po zadku“ dokážeme a od toho se musíme nyní odrazit a vzít to za své. Prostě pečení holubi nám do huby sami lítat nebudou!"

PEPE lq.jpg

1.B třída skupina A 2022/23