sokol-vrany.cz > Na slovíčko - trenér A týmu k zimní přestávce

Na slovíčko - trenér A týmu k zimní přestávce

6.3.2012

Zima utekla jako voda a je před námi první mistrovský zápas. Ještě předtím se podíváme, co se událo v zimní pauze u nás v klubu.

PEPE lq.jpg

Na slovíčko jsme si vzali stranou trenéra A týmu Jirku Pazderu.

Jak si celkově spokojený se zimní přípravou ?

V první části zimní přípravy jsme se věnovali nejen nabírání fyzické kondice, ale zahrnuli jsme do ní též aerobní a rehabilitační cvičení. Hráči si vyzkoušeli trampolínky, tae-bo a power jógu. Byli nemile překvapeni, jak fyzicky náročné to je. Druhou polovinu již tvořily tréninkové jednotky na UMT v Lounech a přípravná utkání. Část zimní přípravy byla bohužel negativně ovlivněna extrémními klimatickými podmínkami. Nicméně i s tímto negativním faktorem jsme se snad vypořádali. Naši celkovou připravenost však v plné nahotě ukáží až mistrovské soutěže a konfrontace s našimi soupeři.

Co docházka hráčů na tréninky ?

Účast hráčů na trénincích je samozřejmě ovlivňována pracovními povinnostmi. To jsem schopen pochopit a přijmout. Tréninkových jednotek se pravidelně (až na 2-3 situace) účastnilo 13 a více hráčů a to je rozhodně pozitivní signál. Najdou se však i tací, kde absencí bylo více než je akceptovatelné a ti dotyční dobře vědí kam tím mířím….

Co říkáš na nové posily ?

Vedení klubu odvedlo v tomto směru velký kus práce! Já i celý realizační tým jsme přesvědčeni, že ve všech hráčích, které se podařilo získat je i přes jejich mládí velký potenciál a hlavně příslib pro budoucnost.

A co ambice na jaro ?

Chceme pochopitelně navázat na podzimní výsledky a výkony včetně zapracování nových hráčů do týmu. Abychom se naší hrou bavili my i naši příznivci. A to myslím není rozhodně málo……ono to totiž samo nepřijde, to je více než jasné!

Proto tomu musíme jít všichni společně naproti. S hlavou nahoře, pokorou, pracovitostí, nasazením a hlavně srdíčkem.

in out.jpg

odešli :
Libor Volf  ukončení hostování a návrat do SK Slaný
Karel Frič               ukončení hostování a návrat do Sokola Bezděkov
Vojtěch Hora    souhlas z hostováním do Sokola Jedomělice

přišli :
Tomáš Abrhám      přestup z FK Tuchlovice
Jaroslav Rainerpřestup z FK Lovosice
Josef Galbavýprodloužení hostování z Bohemians Praha
Michal Benešhostování z SK Kladno s opcí na přestup
Štěpán Šplíchalprodloužení hostování ze Slavoje Bohušovice
Miroslav Hlaváčekhostování ze Sokola Milešov
Lukáš Kalahostování ze Sokola Brandýsek
Miroslav Prágl prodloužení hostování ze Sokola Černiv

trampolínky ve fitcentru ve Slanémtrampolínky ve fitcentru ve Slaném
tae-botae-bo
"Pepe" udává pokyny v Rynholci - přátelák s Novem"Pepe" udává pokyny v Rynholci - přátelák s Novem
Cápa hlásí, že se z Roudnice vrátil v perfektní kondici (fyzické!!!)Cápa hlásí, že se z Roudnice vrátil v perfektní kondici (fyzické!!!)
UMT LounyUMT Louny