sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Nelahozeves - Vraný A 1:2

děkovačka fanouškům, kterých do Nelahozevsi přijelo opět hodněděkovačka fanouškům, kterých do Nelahozevsi přijelo opět hodně
děkovačka fanouškům, kterých do Nelahozevsi přijelo opět hodně
2.4.2011  16:30
1.A třída 19.kolo

Ani ve třetím jarním zápase jsme neprohráli a tentokrát vezeme plný počet bodů z Nelahozevsi.

Věděli jsme, že bude důležité se vypořádat s nerovným terénem a pokrýt nebezpečné standardní situace domácích. Obojí jsme zvládli a zaslouženě si odvezli 3 body.

Nastoupili jsme v sestavě:

Šplíchal - Kala, Kalík, Plašil H., Zelenka - Volf, Galbavý, Matoušek, Rohlíček, Maliňák - Rešl

připraveni byli : Jochman, Bauer, Novák, Frič, Němec a Soudek F.

Domácí začali lépe a už v 1.minutě Mašek nebezpečně vystřelil. Jeho střelu však naši obránci zblokovali na roh, kterých nakonec domácí kopali v prvním poločase 7 oproti našemu jedinému. V 10.min. Galbavý pěkně nacentroval na hlavu Rešla, který mířil vedle. Následně Rudu vyzval krásným pasem Maliňák, ale obránci stihli na poslední chvíli míč uklidit na roh. Ve 14.min. domácí Mašek fauloval na půlce Michala Kalíka. Z následného přímého kopu Zelenky si na míč naběhl Libor Volf a hlavou nedal domácímu brankáři šanci - 0:1. Následně pálil Maliňák těsně nad.

Ve 27.min. váhal s rozehrávkou Rohlíček, domácí získali na půlce míč, který posunuli na Dana Maška. Ten se zkušeně uvolnil přes dobíhajícího Honzu Plašila, který zaskakoval na postu obránce místo zraněného Michala Davida a vyrovnal - 1:1.

Ve 37.min. začala akce u Šplíchala. Ten vyslal na domácí bránu dlouhý výkop. Domácí obrana se nedohodla, kdo míč odehraje a po souboji třech obránců se míč dostal k důraznému Rešlovi, který zkušeně poslal míč podél brankáře do sítě - 1:2. Ve 44.min. si domácí Bondarev pomohl ve vápně faulem, který rozhodčí neviděl a nebezpečně pálil nad branku. To byla i poslední akce prvního poločasu.

Druhý poločas začal šancí domácích, kdy míč z TK olízl naše břevno. V 66.min. po ose Galbavý-Maliňák se ke střele dostal Volf, ale mířil opět nad. O chvíli později vybojoval Rešl míč pro Galbavého a ten v jasné šanci přestřeluje. V 71.min. střídá Novák Volfa. Přichází série rohů, po kterých hlavičkují Maliňák i Matoušek nad. Poměr rohů ve druhém poločase vyzněl lépe pro nás (1:3) V 87.minutě ještě takticky střídáme, kdy ze hřiště odchází Ruda Rešl a nastupuje Roman Němec. Nastavení 2 minut jsme přečkali bez ohrožení naší branky a tak si od Vltavy odvážíme cenné 3 body.

Za předvedený výkon a bojovnost zaslouží pochvalu celé mužstvo. Z jednotlivců bychom pak zmínili Michala Kalíka s Petrem Matouškem, kteří inkasovali během zápasu nespočet tvrdých až zákeřných úderů. Na hrotu pak bojoval Ruda Rešl, který svým osmým gólem v sezóně rozhodl zápas.

Utkání s přehledem řídilo trio rozhodčích Wolfram - Zikmunda, Holý.