pozdeň
28. května hrajeme v Pozdni a mohli bychom tam stvrdit náš postup. Dojedeš Vraný koně podpořit??

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Nouzový stav začal, fotbal ale pokračuje

Nouzový stav začal, fotbal ale pokračuje

5.10.2020

Byť dnešním dnem začal nouzový stav a utahování opasků na všech frontách, tak vláda v čele s plukovníkem Prymulou fotbal ještě totálně nezakázali, takže v tomto týdnu pokračujeme.

Tréninky se už přesunuly v čase a začínají v 17:30 kvůli dřívějšímu stmívání se. Klasicky budou v úterý a čtvrtek a tento týden ještě pod vedením Libora Volfa, případně i Pavla Hanzlíka. Úterní bude speciální, na kterém potřebujeme rozebrat víkendové utkání a přístup hráčů, tudíž se možná i trochu protáhne.

O víkendu nás čeká zápas opět na soupeřově hřišti a tentokrát zajíždíme na neoblíbené a nekvalitní hřiště Viktorie Černuc, kde jsme v loňské sezóně předvedli další z našich ostudných výkonů. Tak uvidíme, jestli budeme schopni napravit si reputaci. Výkop je opět posunut na dřívější čas, a sice 15:30.

#VranýKoně

Okresní přebor 2021/22