sokol-vrany.cz > A tým - novinky v letní přestávce

A tým - novinky v letní přestávce

10.8.2011

A mužstvo zahájilo letní přípravu ve čtvrtek 14.července pod vedením hlavního trenéra Jirky Pazdery a jeho nového asistenta Karla Pražáka. Vedoucím týmu zůstal Vašek Danda.

Hráči po prvním tréninku odcestovali v hojném počtu na tradiční soustředění na Máchovo jezero, kde si zpestřili letní dřinu tenisovým turnajem. Po návratu se připravovali v domácích podmínkách třikrát týdně. Vzhledem k rekonstrukci hlavního i tréninkového hřiště využívali dobře připravenou travnatou plochu v sousedních Vrbičanech, za což děkujeme především správci vrbičanské arény. Z důvodu zhoršeného počasí také jednou využili UMT v Lounech.

Trenéři používali k diagnostice tréninku nejmodernější sporttestery a měli následně možnost vyhodnotit zatížení jednotlivých hráčů.

Náš A tým odehrál 4 přípravné zápasy s bilancí 2 výhry - 1 remíza - 1 prohra s aktivním skóre 17:8

FK Litoměřice (KP) 3:2 Vraný A

FK Louny (KP) 0:0 Vraný A

Tatran Rakovník (KP) 4:9 Vraný A

Vraný A  6:1 Slovan Velvary (1.B)

Hráčský kádr opustila už po předposledním kole vranská legenda Michal David. Z rodinných důvodů se rozhodl také ukončit účinkování v našem týmu Lukáš Kalla. Z časových důvodů a navíc v očekávání potomka skončil náš druhý nejlepší kanonýr loňské sezóny Ruda Rešl.

Všem přejeme hodně sportovních úspěchů v jejich nových fotbalových štacích!

Výrazným posílením by měl být návrat Libora Urbana z hostování v SK Slaný.

Z dorostu přecházejí do A mužstva tři hráči : Filip Soudek, Vojta Hora a Tomáš Novák. Ti už ale s A týmem trénují a nastupují od minulé sezóny, takže přechod budou mít o něco jednodušší.

Vedení klubu se podařilo proměnit hostování v přestup u Petra Matouška a Ondry Zelenky.

Ve formě hostování budou u nás dále působit Pepa GalbavýLibor Volf, Štěpán Šplíchal , Karel Frič a nově i Míra Prágl.

K dlouhodobě zraněnému Honzovi Plašilovi nepřibyl nikdo další, což je určitě pozitivní zpráva před startem podzimní části soutěže.

krátké hodnocení našeho trenéra :

Dík za vytvoření podmínek v přípravném období na sezonu 2011-2012 patří samozřejmě vedení klubu. Poděkovat a pochválit je však třeba i hráče za jejich přístup a pracovitost v tomto období.Přejme si, ať nám zájem,nasazení a tréninková morálka vydrží i do mistrovských soutěží. Výsledky v přípravě sice nejsou vůbec špatné (pouze utkání v Rakovníku NESPLNILO naše představy a velký podíl na tom měl přístup domácího mužstva k utkání) a herní projev mužstva měl také vzrůstající tendenci.Každopádně není důvod žít v oblacích. Pokud bychom měli být tzv.“na hrušce“, tak potom říkám, rychle z ní dolů ! Čekají nás mistrovská utkání, soutěž bude vyrovnaná a už dnes je jasné že pokud chceme uspět, tak bez atributů, jako nasazení,disciplína,týmová práce a týmový duch to nepůjde. V mužstvu je velký potenciál. Máme to i věkově dobře poskládané takže ještě trošku štěstíčka a ať se nám vyhýbají zranění….Prostě chceme a musíme tomu jit naproti!!!!

trenér "PEPE"

hrací plocha je ve výborném stavuhrací plocha je ve výborném stavu
"Urbi" se po roce v SK Slaný vrátil do našeho klubu"Urbi" se po roce v SK Slaný vrátil do našeho klubu
Michal David se po 9 sezonách rozloučil s vranským dresem Michal David se po 9 sezonách rozloučil s vranským dresem