sokol-vrany.cz > Představujeme nového asistenta trenéra u A týmu

Představujeme nového asistenta trenéra u A týmu

7.3.2011

Jirka Pazdera (napravo pro neznabohy) s fotbalovou legendou

Jak jsme Vás už informovali, novým asistentem hrajícího trenéra Michala Davida se stal dlouholetý hráč a bývalý fotbalový rozhodčí Jiří Pazdera. Nyní přinášíme jeho krátké představení.

Svou hráčskou kariéru začal v dorostu TJ ČKD Slaný. Během základní vojenské služby oblékal dres VTJ Praha-Kbely. Po návratu působil v SK Vinoř a poté fotbalovou radost rozdával v klubech : SK Slaný „B“, Jedomělice a Catherine Slaný.

Jirku Pazderu ale fotbalová veřejnost zná hlavně jako kvalitního fotbalového rozhodčího. V období 2001 až 2006 řídil krajské soutěže Středočeského kraje (od I.B třídy až po krajský přebor)

Další kariérní posun byl bohužel zastaven vinou opakovaných zranění (přetrhané kolenní křížové vazy).

Jelikož má ale fotbal v krvi, tak se přihlásil na ČMFS na trenérské „C“ s tím, že by ho mohl v budoucnu někdy využít. Záhy nato přišla nabídka od našeho klubu, kterou Jiří neodmítl a  a my jsme za to rádi.

Jak sám říká " Je to pro mě veliká výzva a už se na to těším."