sokol-vrany.cz > Novinky zimní přestávky

Novinky zimní přestávky

17.2.2011

A mužstvo zahájilo zimní přípravu v pátek 14. ledna pod vedením trenéra Michala Davida  na umělé trávě v Lounech.

Hráči trénují dvakrát týdně vždy v úterý od 18,30 ve Vraném a v  pátek od 18,30 v Lounech na UMT.

Součástí zimní přípravy je i tradiční účast na zimním turnaji v Lounech "O pohár starosty města Loun ", který z loňského ročníku obhajujeme.

Změny nastaly i ve složení kádru A mužstva. Tým byl v přípravě doplněn o naše talentované dorostence a s mužstvem se připravují i hráči, které oddíl zkouší v rámci zimní přípravy.

Opravdu přestupovou bombou nejen v rámci klubu,ale i na kladensku je posílení mužstva o Josefa Galbavého (roč. 1981), bývalého prvoligového fotbalistu SK Kladno a Bohemians Praha. Po složitém  a velice náročném jednání došlo nakonec k dohodě jak s hráčem tak s mateřským klubem Bohemians Praha a.s. na hostování do 30.06.2011

Velice vítanou zprávou je návrat Michala Kalíka z hostování ze Sokola Klobuky.

Dále se podařilo dojednat s mateřským klubem SK Slaný prodloužení hostování hráčů Ondřeje Zelenky a Libora Volfa do 30.06. 2011

Stejně tak se podařilo dohodnout prodloužení hostování hráče Lukáše Kaly.

I v případě Rudolfa Rešla ze Slavoje Úštěk našly kluby shodu a dohodly se na hostování do 30.06.2011

Další hráč, u kterého se podařilo prodloužit hostování z FK Řezuz Děčín je Petr Matoušek. Zde platí i následná opce na přestup.

Zatím posledními posilami do jarních bojů jsou Ondřej Rohlíček a Karel Frič, kteří k nám přicházejí na hostování z FK Libochovice resp. Chemičky Dobříň.

Na přestup se podařilo změnit dosavadní hostování Vojtěcha Hory z SK Slaný, který může ještě jarní část sehrát v dorosteneckém týmu Sokola Vraný.

Dále bylo mužstvo doplněno o dorostence Tomáše Löweho, Filipa Soudka, Jana Lišku, Tomáše Kubíka, Vojtěcha Horu a Tomáše Nováka.

Na druhou stranu nedošlo k dohodě o prodloužení hostování Jiřího Trejbala (Sokol Čechie Mšené Lázně) a Aleše Blažka (Sokol Straškov - Vodochody)

Možnost návratu z hostování odmítl a prodloužil účinkování v SK Zlonice do 30.06.2011 Martin Špeta.