sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Nový Knín - Vraný A 2:1

Nový Knín - Vraný A 2:1

14.4.2012  16:30
1.A třída 21.kolo

Na nerovném terénu domácí dali do zápasu více důrazu a ve druhém poločase otočili utkání. Zároveň nám tím ukončili sérii 8 utkání bez prohry!

branky : Dolejš, Tomeček z pen. - Galbavý

poločas 0:1 / ŽK 3:0 / ČK 0:0 / rohové kopy 8:4

sestava :  Jochman - Beneš, Kalík, Prágl, Kala (65.Zelenka) - Rainer (69.Kubík), Matoušek, Abrham, Maliňák - Galbavý (63.Bauer), Urban

připraven : Šplíchal

Hned od začátku utkání bylo na domácích vidět, jak moc chtějí body urvat. Už ve 2.minutě nebezpečně zaútočili po levé straně a Jochman musel zasahovat. Na druhé straně jsme zahrozili i my střelou Rainera po TK Abrhama. V 11.min Jochman zachraňoval ve vyložené šanci po TK Svárovského. V 15.min střílel Urban, ale se slabou střelou domácí brankář neměl problémy. V 19.min založil Beneš rychlou akci, Rainer míč zatáhnul a přesně nacentroval na hlavu Maliňáka, který těsně minul. Ve 26.min vyzkoušel pozornost Petříka opět "Mali", tentokrát z TK. Ve 29.min vysunul kolmicí Matoušek Rainera kterému chyběl krok k zakončení. Ve 31.min domácí Rada obstřelil z TK zeď a Jochman musel nadvakrát hasit. Ve 34.min jsme se marně dožadovali penalty po zákroku Ducha na Galbavého, který si pohrál s dvěma beky a chytře se nechal "zavalit" od domácího obránce. Sudí Fejfar to viděl jinak. Ve 42.min doplatili na příšerný terén domácí, když stoper přihrával brankáři, před kterým míč poskočil a důrazný Pepa Galbavý vsítil vedoucí gól zápasu - 0:1.

Do druhé poločasu udělali domácí několik změn v sestavě, což se ukázalo pro další vývoj zápasu klíčové. V 60.min navíc "Galboš" signalizoval, že kvůli svalovému zranění musí střídat. Než se tak stalo, tak v 63.min domácí zahrávali ze strany trestný kop na který si nejvýše vyskočil Dolejš a srovnal na 1:1. O 2 minuty později bylo pro nás ještě hůře. To dlouhý nákop přes 60metrů propadl za naši obranu a Kalík přidržel domácího útočníka. Následovala penalta, kterou proměnil Tomeček - 2:1. V 72.min utekl po křídle Zelenka a zpětnou přihrávkou našel Bauera, který ale zakončit nedokázal. V 82.min po TK střílel Maliňák nad branku. Konec zápasu už s fotbalem neměl moc společného. Domácí ve snaze udržet tři body nakopávali míče předaleko od své branky a nedivili bychom se, kdyby nějakou tu merunu po zápase postrádali. Více už diváci neviděli a tak body zůstaly domácím, kteří do zápasu dali více usilí a nasazení.

Kromě gólu "Galboše" jsme si nedokázali vypracovat vyloženou šanci a hrát kombinační fotbal na tomto plácku prostě v sobotu nešlo. Ono ani nasazení všech hráčů nenaplnilo očekávání trenérů. Po 8 zápasech jsme tak poznali hořkost porážky, což může být před dalšími těžkými zápasy i pozitivní.