Kdo povede Fortuna Ligu po podzimní části?
Kdo povede Fortuna Ligu po podzimní části?

sokol-vrany.cz > Novým trenérem se stal Maroš Klimpl!

Novým trenérem se stal Maroš Klimpl!

9.1.2016

Vedení klubu oznámilo, že se s Marošem Klimplem dohodlo na působení v pozici hlavního trenéra minimálně v jarní části sezóny.

Jestli bude působit v roli hrajícího trenéra ukáže čas. Zimní příprava je naplánována a bude zahájena v úterý 19.ledna. Pro trénování se bude využívat tradičně UMT v Lounech a domácí podmínky. V plánu je určitě i nějaké netradiční zatraktivnění zimní přípravy (herní soustředění ve Španělsku to není).

Rozpis tréninků a přípravných zápasů zde  Soubor:zimní_příprava_2016.pdfPopis:

Co se týče změn v kádru, tak na definitivní podobu si musíte počkat do začátku března. V této chvíli probíhají jednání a je logické, že nepotrvzené jména nemá cenu komunikovat. Navíc někteří hráči začnou přípravy ve vyšších soutěžích a pokud se neprosadí, je šance, že budou na jaře hrát u nás. Jestli odejde někdo ze současných hráčů se rozhodne také v průběhu zimní přestávky. I jablonečtí "galácticos" pročistili kádr a kdo by to před pár měsíci řekl. Vždyť je to jen sport, takže k přesunům určitě dojde.

Marošovi přejeme do první trenérské štace hodně štěstí, co nejméně zraněných hráčů a na konci jara spokojenost s odvedeným výkonem!

fotbalový životopis Maroše si můžete připomenout zde

foto Michal Sváček, MAFRAfoto Michal Sváček, MAFRA

fotbalový klub Sokol Vraný