sokol-vrany.cz > Od nové sezóny pouze s jedním týmem dospělých

Od nové sezóny pouze s jedním týmem dospělých

28.6.2017

Vedení klubu po dohodě s hráči včera definitivně rozhodlo, že do nové sezóny vstoupí do souteže pouze s jedním týmem dospělých.

Pro některé možná šok, pro ostatní rozumný a nezbytný krok. Od nové sezóny se tak na Vraném bude kopat 1.B třída a fanoušci se tak můžou těšit na derby s týmy jako jsou Zlonice, Klobuky, Jedomělice, Slaný B, Doksy nebo Velká Dobrá. V 1.B třídě jsme naposledy hráli v sezóně 2008/09.

Někteří hráči dnes už bývalého A týmu logicky budou hledat angažmá jinde. Co je ale pozitivní zpráva, že se opory jako Urban, Jaráb, Holas, Kalous a Vošmera, rozhodly v týmu zůstat.

Věříme, že se podaří i díky kvalitním hráčům rezervy poskládat tým, který bude bojovat v horních patrech tabulky a přiláká tak do hlediště více diváků.

O dalším dění, především hráčských přesunech Vás budeme informovat.

Užijte si léto!

pro připomenutí naší poslední sezóny v 1.B třídě klikněte zde

návštěva z utkání jara roku 2009 proti Slanémunávštěva z utkání jara roku 2009 proti Slanému