sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Olovnice - Vraný B 1:3

Olovnice - Vraný B 1:3

28.5.2011  17:00
III.třída 23.kolo

Zápas, kdy jsme doslova lepili sestavu, byl ukázkou bojovného výkonu celého mužstva a po zásluze jsme si odvezli tři body. Škoda jen zranění Lukáše Hlávky, který rozšířil již tak početnou enklávu marodů.

Sestava :

Löwe - Liška J., Šubrt, Hájek, Liška P. -  Beránek, Hlávka, Kubík, Hora - Fojt, Vébr J.

Střídání :   68´ Folda za Beránka, 69´ Hostounský za Vébra,

Rozhodčí : pan Kindl

poločas : 0:0

Do utkání jsme nastoupili s netradiční stoperskou dvojicí, kdy na poslední chvíli bylo nominováno trenérské duo P.Šubrt a R.Hájek, aby ještě ukázali, že kopačky jen tak nepověsí. Vzhledem k velkému počtu hráčů, kteří mají neschopenku, nám nic jiného nezbývalo.

Jako první zahrozili domácí, ale v brance stál opět výborný Tomáš Löwe. Ve 12.min se u branky domácích prosadil Tomáš Kubík, ale jeho zakončení nebylo z těch povedených. První polovina zápasu přinesla zajímavé momenty na obou stranách, ale ani jednomu týmu se nepovedlo skórovat. V 50.min. jsme si poprvé zakřičeli gól, když Tomáš Kubík přihrál Jirkovi Vébrovi a ten mazácky zakončil střelou k tyči, 0:1. Musím připomenout, že Jirka Vébr sehrál první utkání za dospělé a hned se zapsal mezi střelce.Velká gratulace byla na místě a doufáme, že své fotbalové umění bude pravidelně ukazovat nejen v B týmu. Vedení jsme dlouho neudrželi, hosté si vytvořili nepříjemný tlak, který korunovali vyrovnávací brankou na 1:1, běžela 63.min. Náš tým provedl dvojí střídání, kdy se na hřišti objevil další debutant a to Lukáš Folda z dorostu a následně útok ještě posílil Lukáš Hostounský. Střídání přineslo oživení do našich řad a v našem týmu máme skvělého hráče s kopací technikou, který si bravurně poradil s trestným kopem. V 80.min. kapitán Lukáš Hlávka i s pohmožděným kotníkem zatočil bálon k levé tyči a vedeme 1:2. Branka naše hráče ještě více nabudila a kombinace Lukáše Foldy s Tomášem Kubíkem skončila třetím gólem. Velmi dobrý výkon Tomáše Kubíka byl v 83.min.oceněn vítězným gólem na 1:3.

Trenéři již postupně vyhodnocují, proč tolik zraněných a jedním z důvodů, může být tvrdá zimní příprava nebo velmi náročné treninkové dávky, které B tým každou středu absolovuje :-)

Další utkání sehrajeme ve Vŕaném na domácí půdě s týmem, který k nám zavítá z Jedomělic. Výkop je v sobotu 4.6. od 17:00 hod.

Zveme všechny příznivce !

Radek Hájek se po čase objevil v sestavě na netradičním místě Radek Hájek se po čase objevil v sestavě na netradičním místě
Radek Hájek se po čase objevil v sestavě na netradičním místě

sezóna 2010-11