sokol-vrany.cz > Oslavy 80ti let založení klubu v sobotu 14.září

Oslavy 80ti let založení klubu v sobotu 14.září

5.9.2013

Rádi bychom Vás pozvali v sobotu 14.září na odpoledne plné fotbalu. Jak jinak oslavit výročí 80ti let založení klubu, než pořádnou dávkou nejpopulárnější kolektivní hry na světě.

A kdo bude s námi slavit? No přece vranský fotbalisti. Ti se fotbalem baví nejlépe. Takže, kdo by čekal, že slavnostní výkop provede Jiřinka Bohdalová, tak toho zklamem. Kromě vranských hvězd, ať už současných nebo bývalých, žádné jiné neuvidíte:)

Můžete se těšit na spoustu dobrého jídla a nově i na výtečné pivo ze Zichoveckého pivovaru. O přestávku zápasu A týmu proběhne divácká soutěž a budeme losovat vstupenky o atraktivní ceny.

Díky pochopení příbramského klubu jsme přeložili zápas 6.kola Ondrášovka krajského přeboru na netradiční čas a to od 14:00. Je to ideální příležitost vidět náš A tým v akci a stihnout i zápas svého týmu. Ihned po skončení utkání A týmu bychom rádi zvěčnili co možná nejvíce hráčů a trenérů, kteří někdy v minulosti působili ve vranském klubu nebo stále ještě působí.Od 17 hodin se představí náš B tým proti velvarské rezervě. Po skončení zápasů bude pokračovat zábava v areálu hospůdky Na hřišti.

Pro vaše děti máme přichystanou nafukovací skluzavku. (pokud nebude pršet!)

Věříme, že si uděláte čas a v sobotu do Vraného dorazíte.

Srdečně Vás zveme!

partneři a sponzoři oslav :

zichoveckypivovar.jpgblaha_regal.jpg    demiclen.jpg

stachema_lq.jpg cvrcovicka_pekarna.jpg