sokol-vrany.cz > Pepa Fujdiar další posilou A týmu

Pepa Fujdiar další posilou A týmu

17.12.2013

Jak už Kladenský deník v týdnu avizoval, na hostování z kladenské Sparty přichází talentovaný útočník, syn bývalého vynikajícího hráče, Pepa Fujdiar.

Většinu dorosteneckého věku strávil v dorostu SK Kladno. V uplynulé sezóně si vyzkoušel dres rakovnického Tatranu v krajském přeboru. Rozšiřuje tak "kladenskou smečku sálovkářů", neboť je současně členem kádru kladenských ligových Satanů.

Věříme, že pokud mu zdraví dovolí, bude platnou ofenzivní silou. Pokud by se mu podařilo nastřílet stejný počet branek, co jeho jmenovci "Galbošovi", vůbec bychom se nezlobili. :)

Shodou okolností Pepa oslaví zítra 25.narozeniny. Blahopřejeme!

článek připomínající kariéru jeho otce zde

Pepa Fujdiar ještě v rakovnickém dresu (foto archiv FK Čáslav)Pepa Fujdiar ještě v rakovnickém dresu (foto archiv FK Čáslav)