sokol-vrany.cz > Petr Matoušek přestupuje do Vraného !

Petr Matoušek přestupuje do Vraného !

8.6.2011

Ještě neskončila jarní část soutěže a už se roztáčí na plné obrátky vyjednávání o možném posílení kádru. První velikou posilou je Petr "Cápa" Matoušek, kterého se podařilo získat na přestup z jeho mateřského klubu FK Řezuz Děčín.

Petr byl u nás zatím na hostování a stal se jedním z pilířů záložní řady. Jak nám potvrdil sportovní manažer klubu Marcel Soudek "Jednání byla naprosto korektní a částka, za kterou Petr přestupuje je adekvátní jeho kvalitám a potenciálu. Pro Petra zde máme připravené nadstandardní podmínky. Bude mít k dispozici i jeden z pokojů v našem penzionu, kdyby nechtěl tak často cestovat."

Petr si celkově pochvaluje podmínky, které jsou ve Vraném pro hráče vytvořené a hlavně se mu líbí nová regenerační linka.

Petrovi přejeme pevné zdraví a ať se mu u nás co nejdéle líbí.
agent a otec v jedné osobě - Petr Matoušek st. se právě dohodl na podmínkách přestupuagent a otec v jedné osobě - Petr Matoušek st. se právě dohodl na podmínkách přestupu
"Cápa" ve zdi (jako jediný se nebojí míče)"Cápa" ve zdi (jako jediný se nebojí míče)