sokol-vrany.cz > Petr Matoušek zůstává ve Vraném

Petr Matoušek zůstává ve Vraném

7.2.2012

Dobrá zpráva přišla od našeho zpravodaje z Trpoměch. "Cápa" zůstává ve Vraném !

Už od konce podzimní části sezóny se Petr připravoval s třetiligovou Roudnicí n.L., kde nastoupil i v několika přípravných zápasech. Ačkoliv měl konkrétní nabídku i z jiného, také třetiligového klubu, tak se nakonec rozhodl zůstat ve Vraném.

Trenéři i hráči tuto zprávu přivítali s radostí. Jako dárek dostal masážní metličku na hlavu.

Je to velice praktická pomůcka, která pomůže navodit příjemný pocit klidu, pohody a eliminuje podrážděnost. To by se občas Petrovi před zápasem mohlo hodit :)

Zároveň tak Pokerová tour nepřijde o jednu z hvězd.

diváci se můžou těšit, že i na jaře bude "Cápa" oblékat náš dresdiváci se můžou těšit, že i na jaře bude "Cápa" oblékat náš dres