PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > SK Petrovice - Vraný A 2:0

Soutěž
1.A třída 1.kolo
Prostá hra na Vraný zabrala

SK Petrovice u Sedlčan – Vraný 2:0 (2:0)

Vraný - Fotbalisté Vraného nevstoupili do nové sezony I. A třídy dobře. Dvě špatné rozehrávky ve středu hřiště a následné úspěšné brejky rozhodly o jeho prohře 0:2 na hřišti nováčka z Petrovic na Příbramsku. Ve druhé půli sice měli hosté pár slibných šancí na vyrovnání, třeba Maliňákovo břevno, ale gól se v síti soupeře nezatřepetal.

Jednoduchým a nenáročný, zato účinný fotbal na Vraný prostě platil. Jakmile Petrovice získaly míč, ihned ho nakoply dopředu na mladé připravené a šikovné útočníky Kiliána s Kudrnou, kteří hostující obraně výrazně zatápěli. Z rychlých protiútoků nakonec padly obě dvě branky během deseti minut v první půli.

„Dalo by se říci, že ty chyby byly trošku zbytečné,“ konstatoval člen výboru Sokola Marcel Soudek. „Ve druhé půli jsme se trochu zlepšili, Bauer měl třeba velice slibnou příležitost. A pak v 80. minutě přišlo to břevno, i když je pravda, že by možná ta branka asi nic nerozmohla. Ve dvou případech nás podržel také gólman Jochman.“

Pro domácí to přitom byla historicky první a asi zasloužená výhra v 1. A třídě. A solidní divácká kulisa si nakonec musela tři body užívat. Jejich tým byl opravdu o něco lepší než soupeř ze Slánska.

Soudek dodal, že v Petrovicích se bude hrát ostatním ze soutěže velmi špatně. „Na tak malém hřišti může hrát ten svůj chytrý fotbal. Chtěli jsme aspoň bod, za týden ale máme přece šanci na reparát,“ nedělal z neúspěšného výsledku velkou hlavu.

Branky:24., Brosch, 35. O. Štemberk.

Rozhodčí:Kaucký.

Vraný:Jochman – Kocman, Matoušek, David (46. Mrvík), Maliňák – Trejbal, Blažek, Volf (30. J. Plašil), Zelenka (75. Němec) – Rešl, Bauer.