sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Plán na tento týden

Plán na tento týden

24.5.2021

Nový týden je zde a nás tak čeká další nálož tréninků s vrcholem celého týdne, a to sobotním zápasem, který se odehraje netradičně již v 10:00.

První zápas po lockdownu jsme zvládli v hokejovém stylu a zvítězili 5:4. To už je však minulostí a tento týden se začínáme soustředit na další zápas, ve kterém už chceme více kontrolovat hru a inkasovat méně gólů.

Tréninky v tomto týdnu jsou následující:

Úterý 25. května 2021 od 18:00 v Agros Areně.

Čtvrtek 27. května 2021 od 18:00 v Agros Areně.

Doufáme, že se sejdeme v plné síle, abychom řádně potrénovali na víkedový zápas.

Sobota 29. května od 10:00 přátelské utkání proti TJ Baník Rynholec na půdě naší Agros Areně.

Důvodem tak brzkého výkopu je následná rozlučka se svobodou nikoho jiného než vranského vlastního Honzy Lišky, na kterou se chystá téměř celý mančaft. Zápasové preview přineseme koncem týdne jako obvykle.

Přejeme hezký start do nového týdne.