sokol-vrany.cz > Klub > Poděkování Nadaci ČEZ

Poděkování Nadaci ČEZ

29.11.2011

Nadace ČEZ se sídlem Seifrtová  55/570, Praha 3, poskytla Tělovýchovné jednotě Sokol Vraný nadační příspěvek ve výši 93.000 Kč na projekt: "Sportovní vybavení fotbalového mužstva - tým dorostu"

Příspěvek byl poskytnut v červnu tohoto roku. Pro tým dorostu jsme z něj nakoupili potřebné vybavení pro kvalitní přípravu dorosteneckého týmu. Jednalo se o nákup fotbalových dresů včetně potisku, brankových a ochranných sítí, pračky se sušičkou a v neposlední řadě o nákup hliníkových fotbalových branek 7,5 m x 2,5 m včetně sítí. Projekt byl ukončen a byla zpracována závěrečná hodnotící zpráva. Díky tomuto nadačnímu příspěvku se zkvalitnila příprava dorosteneckého týmu. Výsledkem je skvělé umístění tohoto družstva na 1. místě krajské soutěže dorostu.

Za celý klub ještě jednou děkujeme

Poděkování Nadaci ČEZ

• 29.11.2011 Poděkování Nadaci ČEZ