sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > výsledky prvního turnaje - Poker Tour 2012

výsledky prvního turnaje - Poker Tour 2012

14.2.2012

poker 2012_logo.jpg

První turnaj sezóny má svého vítěze. V úterý před půlnocí se jím stal Tomáš "ABR" Abrham, který svým agresivním stylem vyřadil od finálového stolu postupně 5 hráčů!

Viděli jsme i jev zcela vyjímečný, když dostal ve dvou po sobě jdoucích hrách A-A; A-A. Doufejme, že se jako skutečné eso předvede i na hřišti :)

Překvapením bylo poměrně brzké vypadnutí Kaldy, který jako úřadující mistr z roku 2011 měl určitě větší očekávání.

Příjemně se předvedl i nováček Oťas, když obsadil krásné 7.místo. Umístění Gazzy se naopak v první pětce čekalo.

Průběžné pořadí najdete v přílozeSoubor:Poker Tour 2012 I.pdfPopis:

Byla vytvořena speciální poker sekce ve FANZÓNĚ, kde najdete v průběhu roku aktuální informace.

u Plašilů se už pilně trénuje na letošní touru Plašilů se už pilně trénuje na letošní tour
u Plašilů se už pilně trénuje na letošní tour
finálová trojka - zleva Zelí, Abr, Urbifinálová trojka - zleva Zelí, Abr, Urbi
finálová trojka - zleva Zelí, Abr, Urbi