sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Poker Tour 2014 ovládl K.K.!

Poker Tour 2014 ovládl K.K.!

20.12.2014

vítězové se slečnou dealerkou Míšouvítězové se slečnou dealerkou Míšou
vítězové se slečnou dealerkou Míšou
Karel se ukázal v dobrém světleKarel se ukázal v dobrém světle
Karel se ukázal v dobrém světle

V pořadí třetí ročník pokerové tour ovládl král Kuba Kotek, který ve finále přehrál jednoho z favoritů celého turnaje Jardu.

Turnaj měl vysokou kvalitu. Opět dorazili profesionální dealeři z pražského kasina a i díky nim měl turnaj špičkové parametry. Director turnaje chtěl totiž chlapcům "za plentou" trochu zpříjemnit pokerové posezení. To se doufáme povedlo:) I když se jednalo o B stůl, tak se bylo na co dívat. O zábavu se tam staral hlavně premiant Karel, který přislíbil účast v příštím ročníku (nejedná se o Čermáka = to je náš Kája) Ten šel od stolu jako první, následoval Zdenda, který čekal na oblíbené 4444, ale ty mu nepřišly. Sedmé místo bral Bony. Na šestém skončil Karel a o místo lépe dopadl Marcel, pro kterého to bylo historické maximum. Ten se navíc musel šetřit na nedělní tenisový spiel. Martin Plašil bral čtvrté místo. Na stupních vítězů skončili hráči, kteří potvrdili, že patří mezi naší pokerovou špičku. Třetí Kalda, druhý Filda a vítěz B stolu pro rok 2014 Gazzička.

Finálový stůl, to byla přehlídka elitních hráčů a hlavně neuvěřitelných her. Lukáš Urban, který se do finále dostal až na poslední chvíli se stal finálovým bounty hunterem, když vyřadil hned několik hráčů. První z nich byl překvapivě Bakero, který handicapován karlovarském likérem přehlédl barvu a poslal tam all-in. Následoval ho jihoameričan Bob, který ujížděl na stejném likéru a stejně jako Bakero na to dojel. Dalším v pořadí byl Tony a opět v tom měl prsty Lukáš. Na šestém místě skončil skokan roku Kraby. Páté místo si bude pamatovat z letošního ročníku dvojnásobný vítěz Urbi. Čtvrté místo obsadil Michal. Krásnou třetí příčku vybojoval hostinskej Lukáš a jak už jsme zmiňovali, ve finálovém heads-up si to rozdali Jarda s Kubou.

Někteří hráči se nemohli smířit s výsledkem posledního turnaje a tak se rozhodli, že directora odvezou na místní tancovačku, kde mu měly být údajně odcizeny oficiální výsledky. To se nakonec nestalo a tak můžeme prohlásit tento ročník za uzavřený.

Momentálně se pracuje na termínové listině další ročníku. Sledujte web. V lednu začínáme!

Poděkování patří všem zúčastněným hráčům, hostinskému a jeho týmu, floormanovi Pavlovi Urbanovi, Luďkovi a Míše z Concord Card Casina a všem partnerkám a manželkám za celoroční toleranci, podporu a občerstevení, které připravovali.

Krásné svátky a dobrou kartu v roce 2015

přeje director