sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Poker Tour 2015 - výsledky

Poker Tour 2015 - výsledky

31.1.2015

První turnaj nového ročníku, to byla doslova pokerová demolice ze strany Bakera. Osm vyřazených hráčů, to tu ještě k vidění nebylo. Jako zdatný bounty hunter mu sekundoval novic turnaje "Kůň", který vyřadil 4 hráče.

Vypadnutí Ravanelliho mezi prvními se čekat dalo, ale že ho bude následovat Filda tak brzy, bylo překvapením. Stejně tak výkon Charlieho zůstal za očekáváním. Slánská pokerová hvězda Kapr také extra nezářila. Další nováček Berry se zatím rozkoukává a na finále se zatím nedostal. To uteklo těsně Djerbovi, Kájovi i hostinskému.

Na finálovém stole to pak už byla one-man show Bakera, který kromě devátého Krabiho vyřadil postupně všechny hráče včetně úřadujícího šampióna Kuby a připsal si tak v den svých narozenin důležité vítězství!!!

Další turnaj je v plánu 20.února. Pozvánka bude následovat.

director

výsledky po prvním turnaji     Soubor:poker_2015_i.pdfPopis:

terminovka.jpg