pozdeň
28. května hrajeme v Pozdni a mohli bychom tam stvrdit náš postup. Dojedeš Vraný koně podpořit??

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Poker Tour III. - výsledky

Poker Tour III. - výsledky

6.4.2012

Třetí série Pokerové tour patřila k těm poklidnějším a bez výraznějších překvapení. Tentokrát se sešlo 16 hráčů, když nám 2 s potvrzenou účastí nedorazili a bude je řešit turnajový tribunál.

Z turnaje se jako první poroučel "Bony" Plašil. Následoval ho "Cápa" a pak se dlouho hrálo vyrovnaně. Potlesk chtěl zažít náš GSM a tak ho slyšel jako třetí v pořadí. Pak odjel loňský šampión "Kalda" na Ordinaci následován překvapivě Gazzou. To už se pomalu lámal chleba nad finálovým stolem večera. Těsně se na něj neprobojoval čím dál víc agresivnější Oťas.

A šlo se na finálový stůl. "Bakero" dobrovolně pustil roli dealera a soustředil se na svojí postupkovou taktiku. Se zvyšujícími se blindy ubývali i hráči. Nejdříve "Kalíšek" a pak došla řada na "Urbiho", který se po mediálním tlaku v průběhu týdne necítil úplně ve své kůži. "Hospodář" potvrdil vzrůstající formu a 12ti body se dostal na průběžnou 8.příčku. Poté se tleskalo "Karlosovi". který dostal divokou kartu těsně před turnajem a tak nás přijel navštívit. "Filda" tentokrát zvolil méně agresivní taktiku a výsledkem bylo 5.místo a zisk 14 bodů. Pak se probudil "Bakero" a postupně vyřadil Tonyho W.O., "Galboše" a ve finálovém heads-up v první hře postupkou zvítězil nad "Plášou".

Asistent trenéra Karel Pražák věnoval vítězi turnaje  2 vstupenky do VIP na zápas Gambrinus ligy Liberec - Sparta. Bakero se tak může těšit na pěkný zážitek.

Nad turnajem opět dohlížel vrchní komisař Pavel Urban a neshledal žádné nedostatky.

průběžné výsledky   Soubor:Poker Tour 2012_III.pdfPopis:

Další turnaj se odehraje ve čtvrtek 3.května opět od 20 hodin.

poslední hra večeraposlední hra večera
poslední hra večera

Okresní přebor 2021/22