další domácí
Teď naše borce čekají dva venkovní zápasy - Braškov v neděli 25. září a pak dohrávka s Libušínem ve středu 28. září. Další domácí klání sehrajeme v Agros Aréně v neděli 2. října od 16:00 s Lány. Dorazíš podpořit Vraný koně?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > POKER TOUR V. - výsledky

POKER TOUR V. - výsledky

15.6.2012

Poměrně nudný turnaj bez překvapení!

Takový titulek by se dal použít na titulní strany pokerových žurnálů.

Jako už je zvykem, hráči se po tréninku nejdříve sešli u rautového stolu, kde byly nachystány dobroty. Jednak svátek oslavil ve středu Tonda, který dovalil luxusní sekanou a Verča Vítová přichystala v rámci dlouhodobé sponzorské smlouvy vynikající sladkosti.

Po těch se zaprášilo takovým způsobem, že se na pomalejší hráče ani nedostalo!

Ale k turnaji. Od stolu odešel jako první Abr. Opět měl zřejmě slíbeno:). Následoval ho Kalda, který bude muset v dalších kolech bodovat, aby se vůbec na final table probojoval. Pokud tedy nechce 21.12. zdobit s Maruškou cukroví. Se třemi body nemohl být spokojen ani Zelí, který uzavírá momentálně první devítku. Další se od stolu poroučel Karel Čermák. Nejhůře z tria Plašilů dopadl Bony - 14.místo. Benyho 13.místo bylo v očekávání. Následoval potlesk pro Oťase a Jardu a blížil se pomalu finálový stůl. Stopku Galbošovi a Plášovi vystavil v jedné hře Jochy a stanovil tak finalovou osmičku večera!!

S 8.místem a 11 body byl nadmíru spokojený Cápa, pro kterého je to maximum, co může naší pokerové tour nabídnout. Ve stejný čas odchází od stolu s 10-10 i Tony W.O.. V obou případech v tom měl prsty opět Jochy a jeho all-in s J-J. Toto se přestalo líbit Bakerovi a rozhodl se, že to se všema skončí. Nejdříve si podal 2x po sobě s A-K Jochyho, poté si počkal s jackem na hospodáře. Další ve směru hodinových ručiček byl soused z ulice Filda. Následoval Gazzička a zakončil to po pár hrách s Urbim, který byl do té doby vedoucím hráčem celé tour.

Všem děkujeme ze pěknou hru a těšíme se na příště!

Příští turnaj se odehraje 26.července, kdy už bude příprava v plném proudu.

průběžný stav celé tour Soubor:Poker Tour 2012 po V.pdfPopis:

Herbalife.jpg