sokol-vrany.cz > Fanzóna > Poker Tour > 2012 > Poker Tour VIII. - výsledky

Poker Tour VIII. - výsledky

28.9.2012

V pátek těsně po půlnoci byl znám další vítěz naší pokerové tour. Stal se jím symbolicky kapitán týmu a zároveň oslavenec Libor Maliňák, když ve finále přehrál "Abra"

Ten naopak "skalpoval" asi desítku hráčů. Jeho agresivní styl platil na většinu hráčů. Velezkušený "Chozik" se poroučel od stolu jako první a je vidět, že teprve na vranské túře sbírá zkušenosti. Tři body "Galboše" jsou také překvapením. Nicméně se bezpečně drží na finálové devítce. Více hodlal určitě nahrát i "Zelí" ale proti byl Bakero se svou barvou. Martin Plašil se stále těsně pohybuje pod čarou.

"Urbi" se chtěl dostat do průběžného vedení a to se mu i podařilo. Získal o bodik více než Bakero. Tony W.O. si nahrál povinných 8 bodů a už si může psát do diáře datum finálového turnaje. Jarda se naopak poprvé dostal do první devítky a nechal za sebou svého kámoše Kaldu. Pro toho budou poslední dva turnaje klíčové. Kodeš si udržel čtvrtou příčku a také už má finále téměř jisté.

Krásný cit pro hru, stejně jako na hřišti, předvedl "Jerba", který bral dnes bramborové místo. Na třetím místě skončil už zmiňovaný Jarda, který se už potřetí za sebou probojoval do první trojky. Je tak vyhlášený za hráče měsíce a příště musí přinést nějaký dezert.

Ve finále pak na sebe narazili nevyzpytatelný "Abr" a "Mali", který si prý bere příští týden dva dny dovolenou a hodlá slavit životní úspěch. Do této chvíle o finálovém stole pouze četl na internetu.

výsledky po osmém turnaji >>> Soubor:poker_tour_2012_viii.pdfPopis:

Příští turnaj je naplánovaný na čtvrtek 18.října.

upozornění : plánované finále bude posunuto na jiný termín !

V původním termínu se koná v klubové restauraci vánoční megaparty vranského JZD, které má samozřejmě přednost. Přesný termín bude oznámen v průběhu října.

director

jmb

hvězdy čtvrtečního večerahvězdy čtvrtečního večera
hvězdy čtvrtečního večera