sokol-vrany.cz > Poslední tréninky tento týden

Poslední tréninky tento týden

15.6.2021

Nedělní utkání bylo zrušeno již v průběhu minulého týdne z blíže nespecifikovaných důvodů, tudíž nemůžeme přesně říct proč. Nicméně další soupeře už jsme nenašli a nemá cenu déle protahovat tuto klinickou smrt, a tak tímto týdnem oficiálně skončíme s touto příšernou sezónou.

Další zápasy už v plánu nemáme a jelikož se nám nakupila zranění a tréninková účast začala zněčně pokulhávat, tak se náš trenérský štáb rozhodl, že v tomto týdnu skončíme a dáme si pauzu. Dnešní a čtvrteční trénink tedy budou poslední v sezóně 2020/2021, jejíž mistrovská část skončila už na podzim. Na jaře jsme, jakmile to bylo možné, začali trénovat a hrát přátelské zápasy, které jsme všechny vyhráli. Ohlédnutí za jarem přineseme ještě do konce měsíce.

Dnes 15. června a ve čtvrtek 17. června od 18:00 nás čekají poslední tréninky v Agros Areně, které proběhnou už ve volnějším režimu a přátelském duchu. Využijeme je k posledním fotbálkům, uhrazení pokut a dalších restů a především organizaci rozlučky. Ta je naplánovaná na sobotu 26. června, kdy se před litbou chceme ještě sejít a odehrát sranda zápas mezi sebou. Ten večer se bude i Na pastoušce konat zábava, kam naše kroky v pozdějších večerních hodinách jistojistě zamíří, takže budete mít příležitost si s náma dát ruma nebo taneček na parketě.

Díky za pozornost a zůstaňte naladěni do další sezóny na nové články a publikace.