podzim
Přezimuje náš tým na prvním místě tabulky a stane se tak půlmistrem soutěže?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Poslední týden letní přípravy

Poslední týden letní přípravy

18.8.2020

Dnešním dnem počínaje začíná poslední týden letní přípravy pro naše borce, který vyvrcholí sobotním posledním přípravným utkáním proti celku Hřebeč B.

Dnes v úterý 18. srpna proběhne trénink klasicky od 18:00, ačkoliv nad ním visí otazník, jelikož se trenérovi omluvilo mnoho hráčů a s velkou těžkostí dá dohromady alespoň 10 lidí. Druhý trénink proběhne ve čtvrtek 20. srpna také od 18:00 - oba tréninky na vranském hřišti, to je samozřejmé a na tom se do konce podzimu už nic měnit nebude.

O víkendu nás čeká poslední přátelský zápas a mimořádně v neděli! Od 17:00 na domácím hřišti přivítáme Hřebeč B hrající 3. třídu okresu Kladno. V rozpisu na nástěnkách může být napsán soupeř z Rynholce, avšak těm v době plánování nedošlo, že tento víkend je již čeká začátek sezóny, proto jsme museli narychlo shánět soupeře nového.

Pokud by nastaly nějaké změny, tak Vás zde budeme informovat. V sobotu se, doufáme, uvidíme!

#VranýKoně

Okresní přebor    2021/22