sokol-vrany.cz > Příprava - Vraný A 3:2 Sokol Milešov

Příprava - Vraný A 3:2 Sokol Milešov

20.7.2013

V neděli dopoledne se na domácím hřišti představil náš A tým v prvním přípravném utkání a porazil Sokol Milešov 3:2.

Nováček ústeckého krajského přeboru (i s "Hlavasem v sestavě") se ukázal jako velice kvalitní soupeř. Byli to právě hosté, kteří se ujali hned v 5.min vedení. Do přestávky se ale podařilo našim hráčům vyrovnat. Krásnou kolmicí vysunul "Galboš" Libora Urbana, který si poradil zkušeně a podél brankáře skóroval. První poločas nabídl početnému publiku místy hodně kvalitní fotbal se spoustou šancí na obou stranách.

Druhý poločas díky i velikému vedru už takovou kvalitu neměl. Na druhou stranu ale padlo více branek. Nejdříve se znovu hosté dostali do jednobrankového vedení. V 80.min Kříž našel ve vápně důrazného Hrebinku, který si přehodil obránce a angličanem vyrovnal. V samém závěru utkání pak Pepík Galbavý našel dalším geniálním centrem znovu "Hrébu", který utkání rozhodl v náš prospěch.

Do utkání přivedl naše mužstvo jako kapitán David Chaloupka (momentálně ještě hráč SK Lhota), který je od začátku přípravy s týmem a pokud se vše zadaří, tak by měl posílit náš tým. Nepříjemnou zprávou z utkání je obnovené zranění kolene "Dragiho", který při jedné ze střel zůstat ležet a musel odstoupit.

O utkání byl takový zájem, že na hřišti někteří diváci dokonce stanovali! Kdo šel kolem parkoviště místní fotbalové arény, tak si musel myslet, že už sezóna začalo naostro.

Další přípravné utkání je v plánu už tuto středu, kdy tým zajíždí do Hrobců. Výkop v 18:30.